Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč Co2

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vyškov
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 32.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme zaměstnance na pozici strojního zámečníka / svářeče
NÁPLŇ PRÁCE:
Zámečnické práce při výroby ocelových svarků pro strojírenství

Místo výkonu práce
Otnice – okr. Vyškov ( Jihomoravský kraj)

POŽADUJEME:
vyučení ve strojním oboru výhodou
praxe ve strojním oboru
Manuální zručnost
Orientaci ve výkresové dokumentaci PODMÍNKOU
Průkaz svářeče na Co2 zk. 135

NABÍZÍME

  • Smlouvu na HPP nebo spolupráce na ŽL
  • Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Otnicích s 12 letou tradicí v ČR.
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • Možnost ubytování
  • Možnost přesčasových hodin
  • Možnost záloh
  • Nástup možný ihned

Hodinová mzda
HPP až 170,–/ hod.
ŽL 220,–/ hod.

Směny:
06:00 – 14:30 ( po – pá)

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail :

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Moravskoslezský kraj
  • Michaela Jirsová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Plzeň
  • Andrea Novotná
Zveřejněno: 13. června
  • Plzeň
Zveřejněno: 21. června
  • Plzeň
Zveřejněno: 29. června
  • Plzeň
Zveřejněno: 15. července
  • Plzeň
Zveřejněno: 30. srpna
  • Plzeň
Zveřejněno: 7. září
  • Kadaň
  • Jana Fatková
Zveřejněno: 15. září
  • Plzeň
  • Anna Havelková
Zveřejněno: 9. listopadu

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., EURO NÁŘADÍ s.r.o., Domov Hvězda, příspěvková organizace, Lohmann & Rauscher, s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., FORMAT 1 spol. s r.o., KFC, DAKO Brno, spol. s r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Skanska a.s., Česká pošta, s.p., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., AGROP NOVA a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., RACCOON s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Brno, Slavkov u Brna, Vyškov, Komořany, Hvězdlice, Němčice nad Hanou, Brankovice, Křenovice, okres Vyškov, Jiříkovice, Prace, okres Brno-venkov, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Újezd u Brna, Ptení, Tovačov, Blansko, Kroměříž

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

absolvent AJ Bor ČR e-mail kraj místo moravský možnost mzda náplň práce nová plat práce praxe přesčas směny společnost společnosti spolupráce ubytování uplatnění výkon Vyškov zámečník Zruč životopis dokument kov místo výkonu práce náplň obor PR případ stroj strojírenství výroby vyučení