Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor výroby_LISY_nástupní bonus 15TIS - navýšení mzdy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost orientující se na výrobu systémů obranného průmyslu – vodního průmyslu – dopravního průmyslu hledáme vhodného kandidáta / kandidáty na pozici OPERÁTOR VÝROBY – LISY

Popis pracovní pozice:

  • Operátor se během svojí směny střídá na více pracovištích, není to ale vždy pravidlem. Není to práce u které se sedí – operátor vždy stojí. Fyzicky náročná práce.

Požadavky na kandidáta:

  • Základní znalost práce na PC, vědět co je to výkresová dokumentace, schopnost pracovat podle předem daného postupu.
  • Praxe ve výrobním závodě (nejlépe automotive).
  • ZŠ, SOU výhodou
  • Praxe na operátorské pozici ve výrobní společnosti
  • Samostatnost, zručnost, pečlivost, flexibilita
  • 12H směny, krátký a dlouhý týden tzv. nepřetržitý provoz

Nabízíme:

  • Celkové rozpění mzdy v rozmezí: 30.000 – 34.000 CZK
  • Hrubá mzda: 25.200 CZK / měsíc
  • Měsíční bonus: 0 – 5.000 CZK / měsíc
  • + 1.500 CZK / odměna za nepřetržitý provoz
  • + 700 CZK / odměna za každou 1 měnu přesčas – u nepřetržitého provozu
  • Kolaudační bonus: až 2500 Kč (pokud je operátor šikovný a udělá si “kolaudační zkoušku”, tak dostává ke mzdě tuto odměnu).
  • Možnost navýšení mzdy po zkušební době – v rámci získaných zkušeností a dovedností
  • Nástupní bonus: 15 000 Kč (5000 Kč po odpracovaných 3 měsících (bez nemocenské apod.), 10 000 Kč po 6 odpracovaných měsících (bez nemocenské apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Poukazy na rehabilitaci

V případě zájmu Vás prosíme o zaslání životopisu či informací: věk, vzdělání a praxe do emailu. Následně Vám zavoláme a domluvíme se na pohovoru, který probíhá formou osobního setkání (bez testování) a prohlídky pracoviště. Nejedná se o práci přes personální agenturu, kandidát má smlouvu na hlavní pracovní poměr s nástupem přímo do kmene firmy.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Hustopeče
  • Ing. Lukáš Tomíšek
  • 27 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brno
  • THIERRA Management s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. března
  • Ostrava
  • ALTREON s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Žižkov, Praha
  • Motis Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sušice, Klatovy
  • AUTO KALNÝ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Mohelnice, Šumperk
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 23 500 – 26 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., TresJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

auto bonus CZK den dokumentace email HR IT Most možnost mzda mzdy náplň práce NDA nemoc operátor OZP pečlivost pohovor postup pozice požadavky práce praxe přesčas samostatnost směny SOU společnost společnosti znalost Zruč životopis agent dokument dovednost firmy kov náplň odměna operátor výroby PC poměr PR průmysl schopnost test výroby výše