Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Seřizovač CNC_HPP_Brno_mzda 35.000 - 45.000Kč/měs.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Frézař / Frézařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč
Kontakt Vendula Habrlová, zobrazit tel. číslo

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Hledáme Seřizovače CNC pro našeho klienta, společnost zaměřenou na kovoobrábění v centru Brna. Jste vyučen ve strojírenství, máte zkušenosti na CNC strojích a představuje pro Vás výzvu přispívat svým umem k úspěchu celé firmy? Hledáte kreativní a stálé zaměstnání s nástupem do kemnového stavu společnosti ? Pak byste mohl/a být tím, koho hledáme.

Náplň práce:

  • Seřízení a obsluha CNC soustruhu
  • Výměna opotřebených nástrojů a doladění správné korekce
  • Výroba dílců v požadovaném množství a kvalitě
  • Plnění stanovených norem a kontrola kvality

Co od Vás očekáváme:

  • SOU vzdělání ve strojírenském oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace (strojní)
  • Praxe se seřizováním CNC strojů
  • Znalost řídícího systému FANUC je výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Přátelský kolektiv v české společnosti rodinného typu s nástupem IHNED
  • Mzdové ohodnocení dle náročnosti pozice (35 000 - 45 000 Kč)
  • Práce na HPP v kmenovém stavu společnosti v centru Brna s možností parkování v areálu firmy
  • Stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (dovolená, wellness, sport)
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj)
  • Firemní akce

Pokud Vás tato příležitost zaujala a rád/a byste se hned zapojil/a do výrobního procesu, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám svůj životopis nebo se přímo spojte s námi pro nezávazný pohovor.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ akce Bor Brno dění dokumentace dovolená hledám hodnocení IT kvality Most možnost mzda náplň práce nové občerstvení odpovědnost ohodnocení parkování pečlivost plnění pohovor pozice práce praxe příspěvek řízení samostatnost SOU společnost společnosti sport stravenky volno výroba vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost životopis areál české díl dokument firemní firmy kolektiv kontakt kontrola kov kreativní mzdové na pracovišti náplň nástroj obor obsluha PR proces přátelský příležitost stav stroj strojírenství systém výměna výrobní zkušenost