SKLADNÍK / KOMISIONÁŘ_Horní Rakousko_Traun

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Min. vzdělání Základní
Mzda 1.600 – 1.700 €

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme SKLADNÍKA / KOMISIONÁŘE !

Město: Traun (část Linze).
Vhodné pro uchazeče žijící v Linci nebo okolí!

Náplň práce: Vykládání kamionů a překládání palet ve skladu!

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací ve skladu
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Pouze ranní směna, pátky kratší

Nabízíme:

  • Mzda: 1600 – 1700 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?