Zámečník (1sm provoz)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Milevsko
Firma Etimos Human s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.400 – 49.000 Kč

Etimos Human s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zaměstnance na pozici Zámečník.

Náplň práce:

  • Činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů
  • Sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)
  • 1sm provoz

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání v oblasti strojírenství výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů
  • Základní svářecí kurz – zk 135 1.1

Nabízíme:

  • Průměrnou mzdu 25.400 – max. mzdu 49.000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci na zajímavých projektech
  • Zázemí stabilní a renomované společnosti
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání

  • Opařany
  • Robert Hejhal
  • 18 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. března
  • Tábor
  • Etimos Human s.r.o.
  • 31 001 – 41 001 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Tábor
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Bystřice, Benešov
  • MCE - elektroinstalace s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Benešov
  • Strojmetal Aluminium Forging a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti
  • Jablonec nad Nisou
  • TERMIL s.r.o.
  • 23 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Mikulov, Břeclav
  • Pekařství Křižák s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Židlochovice
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Letňany, Praha
  • Blanik Aircraft CZ s.r.o.
  • Břevnov, Praha
  • Michaela Trnková
  • 32 000 – 35 000 Kč

MANDÍK, a.s., Jaroslav Dvořák, KV2 Audio International spol. s r.o., Robert Hejhal, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Manuvia České Budějovice, SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MCE - elektroinstalace s.r.o., FONTEA a.s., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., DE WAARDE s.r.o., NorWit,s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Česká pošta, s.p.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Hostomice, okres Beroun, Soběslav, Milevsko, Opařany, Bechyně, Tábor, Písek, Sudoměřice u Bechyně, Sedlčany, Planá nad Lužnicí, Příbram, Bystřice, okres Benešov, Veselí nad Lužnicí, Dobříš, Strakonice, Benešov, Kámen, okres Pelhřimov, Jílové u Prahy

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ Bor den dění dokumentace hledám IT kurz měsíc náplň práce penzijní připojištění pojištění postup práce připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování zámečník znalost dokument náplň oblast oblasti odbor penzijní PR projekt stav stroj technolog závod