Kadeřnické potřeby - obchodní zástupce ČESKÉ BUDĚJOVICE

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita České Budějovice
Firma MJC - Zlín spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro rozšíření našeho týmu KADEŘNICKÝCH POTŘEB hledáme kolegy/ně na pozici obchodní zástupce pro lokalitu ČESKÉ BUDĚJOVICE a okolí.

POŽADUJEME:

  • pozitivní myšlení a přístup k práci
  • výborné komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • profesionalitu
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivační ohodnocení % z prodeje
  • zaučení
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost seberealizace

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodej výrobků jednotlivým zákazníkům
  • prezentace výrobků
  • hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej
  • akvizice nových zákazníků

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na telefon (PO – PÁ, 9:00 – 18:00 hodin), v případě, že nebereme telefon, zavoláme zpět. Děkujeme