Vedoucí Střediska Stravování

Lokalita Kaplice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Nikola Ševčíková, zobrazit tel. číslo

Do závodní jídelny v Kaplici hledáme VEDOUCÍHO STŘEDISKA STRAVOVÁNÍ.

Popis pozice:

- vedení kolektivu 8-mi lidí, rozdělování práce v kuchyni, dohled nad plněním úkolů kuchařů a pomocných kuchařů

- administrativa : zadávání objednávek ( výdejky, příjemky)

- základní práce na PC ( znalost MS Office, Excel- tvoření základních tabulek, Ms Word )

Profil kandidáta:

- předchozí zkušenosti s VEDENÍM KUCHYNĚ

- výuční list v oboru kuchař/číšník výhodou

- znalost POTRAVIN

- zkušenost s vedením kolektivu lidí

Nabízíme:

- plat 25-30.000 Kč

- možnost volby pracovní doby ( provoz od 5:00 - 19:00 )

- stravování za 25 Kč

- pracovní poměr na dobu NEURČITOU

- dobrá dopravní dostupnost a možnost parkování

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici se ozvěte na uvedené kontakty či přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?