Snadná, pestrá práce ve výrobě, až 33.000 Kč, svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kutná Hora
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 26.600 – 33.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete dělat pestrou práci v moderní, mezinárodní výrobní společnosti, kde je možnost zajímavého výdělku až 33.000 Kč? Chcete využívat svozy z Kolína na všechny směny a mít mnoho benefitů? Přidejte se do přátelského, menšího kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nejedná se o monotonní, pásovou výrobu, nemusíte dělat žádné vstupní testy! Nástup je možný ihned.

A co bude vaším úkolem?

  • montáž nárazníků nebo kol
  • kontrola kvality

Místo výkonu práce: Kolín (Ovčáry)

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu až 33.000 Kč dle šikovnosti a praxe
  • příplatky dle ZP za přesčasy, svátky..
  • 5 týdnů dovolené
  • svozovou dopravu z Kolína
  • stravenkový paušál 75,60 Kč
  • volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
  • pracovní oděvy
  • stabilní zaměstnání v moderním výrobním závodě

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (po-pá, ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6)