Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč do Ostravy - možnost také pro absolventy!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který působí na poli lehké strojírenské výroby v Ostravě, v současné době hledám vhodného kandidáta na pozici Svářeče, a to metodou TIG.

Popis pozice:

Náplní práce je zejména svařování tenkých plechovách materiálů dle výkresové dokumentace.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • praxi na pozici svářeče - nebo vystudovaný obor
  • schopnost samostatně pracovat s výkresovou dokumentací
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

Benefity, které nabízíme:

  • práce na HPP
  • stravenky (90 Kč)
  • benefitní karta (příspěvek až 900 Kč měsíčně)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč měsíčně)
  • příspěvek na čištění oděvů
  • zákonné příplatky
  • firemní akce

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Špindlerův Mlýn
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Lovosice
  • RAF STAVBY s.r.o.
  • od 20 313 Kč
Zveřejněno: 3. července

WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

absolvent akce benefit benefity Bor dokumentace hledám IT kandidát Most možnost náplň práce oděv odpovědnost penzijní připojištění plat pojištění pozice práce příplatky připojištění příspěvek SOU stravenky svařování vhodné Zruč dokument dovolené firemní karta materiál náplň obor penzijní PR profi schopnost stroj výroby