Hledáme šikovné operátory CNC - nástup možný ihned!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do moderního, čistého a bezpečného závodu se hledají nový parťáci na pozici Operátor CNC. Pojďte se podívat, jak to ve výrobním provozu vypadá, rádi vás ve firmě přivítáme a vše vám ukážeme.

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude:

  • obsluha výrobních zařízení při výrobě ložisek
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • průběžná kontrola kvality
  • dodržování předepsané dokumentace
  • provádění nezbytné kontroly výrobních zařízení

Na všechny činnosti probíhá po celou zkušební dobu propracené zaškolování, vše vás tedy pořádně naučíme!

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru obráběč kovů, mechanik, elektro, nástrojář či další podobné obory(pokud nejste vyučen, ale máte již s touto prací zkušenosti, rádi vás uvidíme také!)
  • manuální zručnost
  • ochota se učit

Nabízíme:

  • mzda v rozmezí 116 - 142 Kč/hod
  • pohyblivá složka mzdy prémie až 20%
  • každý měsíc docházkový a týmový bonus
  • po dobu zaškolování příspěvek ke mzdě 1000 Kč navíc
  • stravenky a možnost využívat dotované závodní stravování
  • smlouva na celý rok
  • nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené

Pokud vás nabídka pracovní pozice zaujala, neváhejte odpovídat pomocí odpovědního tlačítka níže. Můžete také zasílat životopis na e-mail přes odpovědní formulář či volat zobrazit tel. číslo.

Už se na vás těšíme!