Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Elektrotechnik aj bez praxe, flexi prac. doba, zvozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hľadáte zaujímavé zamestnanie v elektro odbore s flexibilnou prac. dobou? Máte vzdelanie alebo prax v tejto oblasti? Tak nás neváhajte kontaktovať! Ponúkame Vám stabilnú prácu v čistom, pokojnom a modernom prostredí, s priateľskou atmosférou, kde sa môžete rozvíjať a kariérne rásť. Máme pre Vás veľa zaujímavých benefitov, ako je náborový príspevok, 13. plat a veľa ďalších.

  • Mechanická montáž a oživovanie strojov
  • Montáž a inštalácia elektronických podskupín strojov
  • Kontrola kvantity a kvality materiálu, podľa dokumentácie
  • Dodržiavanie kvality výrobkov
  • Vykonávanie príležitostných servisov strojov u zákazníka, podľa skúseností

Nabízíme:

  • Motivujúce mzdové ohodnotenie – flexibilná prac. doba
  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Ročné bonusy
  • 13. plat
  • Náborový príspevok 500 €
  • Náborová prémia za odporúčanie kandidáta 1500 €
  • Príspevok na DDS
  • Firemné akcie (športové dni)
  • Multisport karta
  • Finančná odmena za senioritu
  • Stravné lístky
  • 2 dni dovolenky nad rámec ZP
  • Príspevok na čistenie pracovného oblečenia
  • Bezplatné školenie v rámci náplne práce (VZV, žeriavnický a viazačský preukaz, zvyšovanie elektrotechnickej spôsobilosti §21, §22, §23)
  • Finančný príspevok na vzdelanie – anglický jazykový kurz
  • Príplatky nad rámec ZP v prípade nadčasov
  • Možnosť servisných služobných ciest

Požadujeme:

  • Vyhláška §21, 22 alebo 23
  • Manuálna zručnosť

  • Útušice
  • MEZADO s.r.o.
  • 15 200 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. září
  • Malá Strana, Praha
  • Velvyslanectví Spojených států…
  • 45 000 – 54 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. října

Amikov job, s.r.o.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ auto benefit bonus bonusy Bor doba elektro elektrotechnik EU ISO IT kandidát kurz kvality nábor náplň práce plat práce praxe sport STK stravné technik Zruč anglický anglický jazyk bezplatné dokument doprava jazyk karta kontakt kontrola kov materiál mechanická mzdové náborová náborový náplň oblast oblasti odbor oprava PR rámec servis stroj zákazník