Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Inženýr kvality s aj, flexi prac. doba, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Jste proaktivní a zajímala by Vás práce v oblasti kvality v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Jste technicky zaměřený/á, orientujete se v tech. dokumentaci a bavilo by Vás řídit projekty na zlepšování kvality produktů? Máte komunikativní znalost angličtiny? Pak se nám určitě ozvěte a přidejte se do fajn menšího týmu na kvalitě! Nabízíme Flexibilní pracovní dobu, smlouvu na dobu neurčitou a spoustu dalších bonusů!

A co Vás čeká?

  • řízení a moderace 8D na klíčové problémy (interní/zákaznické),
  • analýza reklamovaných dílů od zákazníků,
  • komunikace s design týmem v DE a spolupráce na návrhu technických řešení,
  • monitorování úspěšnosti nápravných opatření,
  • podpora/řešení dodavatelských reklamací,
  • podpora při řízení a zavádění změn do výroby,
  • auditování,
  • občasné cestování spojené s řešením problémů – u dodavatelů, v design laboratoři (DE),
  • účast na FMEA procesu a tvorba kontrolních plánů,
  • reporting a zlepšování kvalitářských KPI.

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

  • Velmi motivující mzdu dle zkušeností a dohody
  • Pružnou pracovní dobu (pevně 9–15 h)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost občasného homeoffice dle domluvy
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
  • Multisport karta nebo FlexiPass, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dobré technické vybavení pro výkon práce
  • Perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
  • Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
  • Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření nebo praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost angličtiny, nj výhodou
  • praktická zkušenost s tvorbou 8D
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • velkou výhodou zkušenost s APQP procesem
  • ochota občas cestovat po ČR i do zahraničí (max 1× měsíčně)

  • Divišov
  • KODETKA TRADE s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 31. ledna
  • Prostějov
  • Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti
  • Hlubočepy, Praha
  • Interpharmac, s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Relax zóna
  • Votice
  • Luan Mujaj
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
  • Vlašim
  • METALKOV, spol. s r. o.
  • 18 900 – 25 000 Kč
  • Votice
  • NVision Czech Republic a.s.
  • 18 900 – 20 000 Kč

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

AJ analýza audit bonus bonusy Bor Brno ČR den dění doba EU flexibilní HR interní inženýr IT komunikace kurz kvality měření mezinárodní místo možnost na dobu neurčitou náplň práce občerstvení Office parkování plán podpora pojištění práce pracovní praxe příspěvek reklama reporting řízení společnost společnosti spolupráce sport stravování týden týden dovolené navíc výkon vzdělání vzdělávání zahraničí zdarma znalost životní pojištění cestování dar design díl dohody dokument dovolené karta kov místo výkonu práce na dobu na pracovišti náplň národní navíc oblast oblasti on-line kurz penzijní PR praktická problém proces profesní projekt report řešení technické technický tvorba tým vybavení výkon práce výroby zákazník zkušenost životní