Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Inženýr kvality s aj, flexi prac. doba, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šlapanice, okres Brno-venkov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Jste proaktivní a zajímala by Vás práce v oblasti kvality v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Jste technicky zaměřený/á, orientujete se v tech. dokumentaci a bavilo by Vás řídit projekty na zlepšování kvality produktů? Máte komunikativní znalost angličtiny? Pak se nám určitě ozvěte a přidejte se do fajn menšího týmu na kvalitě! Nabízíme Flexibilní pracovní dobu, smlouvu na dobu neurčitou a spoustu dalších bonusů!

A co Vás čeká?

  • řízení a moderace 8D na klíčové problémy (interní/zákaznické),
  • analýza reklamovaných dílů od zákazníků,
  • komunikace s design týmem v DE a spolupráce na návrhu technických řešení,
  • monitorování úspěšnosti nápravných opatření,
  • podpora/řešení dodavatelských reklamací,
  • podpora při řízení a zavádění změn do výroby,
  • auditování,
  • občasné cestování spojené s řešením problémů – u dodavatelů, v design laboratoři (DE),
  • účast na FMEA procesu a tvorba kontrolních plánů,
  • reporting a zlepšování kvalitářských KPI.

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

  • Velmi motivující mzdu dle zkušeností a dohody
  • Pružnou pracovní dobu (pevně 9–15 h)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost občasného homeoffice dle domluvy
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
  • Multisport karta nebo FlexiPass, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dobré technické vybavení pro výkon práce
  • Perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
  • Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
  • Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření nebo praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost angličtiny, nj výhodou
  • praktická zkušenost s tvorbou 8D
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • velkou výhodou zkušenost s APQP procesem
  • ochota občas cestovat po ČR i do zahraničí (max 1× měsíčně)

  • Milovice, Nymburk
  • Teijin Automotive Technologies Czech s…
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 12. února
  • Šternberk
  • Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Děčín
  • DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
  • 27 700 – 29 350 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. ledna
  • Předboj
  • Yard Resort Service s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
  • Zbraslav
  • Hebl Group s.r.o.
  • Vhodné pro cizince

Šlapanice, okres Brno-venkov, Brno, Vyškov, Prostějov, Kroměříž

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ analýza audit bonus bonusy Bor Brno ČR den dění doba EU flexibilní HR interní inženýr IT komunikace kurz kvality měření mezinárodní místo možnost na dobu neurčitou náplň práce občerstvení Office parkování plán podpora pojištění práce pracovní praxe příspěvek reklama reporting řízení společnost společnosti spolupráce sport stravování týden týden dovolené navíc výkon vzdělání vzdělávání zahraničí zdarma znalost životní pojištění cestování dar design díl dohody dokument dovolené karta kov místo výkonu práce na dobu na pracovišti náplň národní navíc oblast oblasti on-line kurz penzijní PR praktická problém proces profesní projekt report řešení technické technický tvorba tým vybavení výkon práce výroby zákazník zkušenost životní