Práce: Strážný hotelu

lokalita: Praha zadavatel: AVES PLUS, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností na noční směny, tzn. invalidní důchodce, na pozici ostrahy do hotelu v Praze 2, Praze 4.

NÁPLŇ PRÁCE:
kontrolní a pochůzková činnost po objektu (pochůzky vnitřní i venkovní)
směny po-ne 18:00– 06:00

POŽADUJEME:
důslednost, samostatnost, poctivost
čistý trestní rejstřík
práce POUZE pro uchazeče v částečném či plném invalidním důchodu

NABÍZÍME:
spolupráci na HPP (pouze pro OZP)
nástup možný ihned
profesionální zaškolení
firemní oděv zdarma

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Obor

Služby

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 15.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.