Hledáme lidem práci Manpower

Inspektor kvality

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Dokážete identifikovat kvalitní výrobek od nepovedeného, dodržovat postupy pro zajištění kvalitní výroby? Chcete zaměstnání, kde je možné kariérně růst?! Tak to hledáme právě Vás!

Do prosperující společnosti hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici inspektor kvality.

Profil kandidáta:

- Středoškolské vzdělání
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Ochotu pracovat v 3. směnném provozu
- Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Odpovídající mzdu (dle zkušeností)
- Příplatky, bonusy
- Kariérní růst
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Zajímavé benefity
- Ukázka provozu

  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Bruntál
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Korozluky
  • M.Ward Manufacturing, s.r.o.
  • 16 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 21 000 – 29 700 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Ostrava
  • KPDH strojírna s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 31. března
  • Písek
  • 31 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Mladá Boleslav
  • JOLIEN Consulting s.r.o., v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 7. prosince
  • Třinec
  • Daechang Seat s.r.o.
  • 14 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Olomouc
  • ERREKA -PLAST, s.r.o.
  • 21 725 – 23 725 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Písek
  • CEESES, s.r.o.
  • 20 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Písek
Zveřejněno: 13. října
  • Ostrava
  • Konporfex trade s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Pavlov, Kladno
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Brno
  • MIRAI INTEX s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • Yanfeng International Automotive…
  • 25 600 – 33 500 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • Olomouc
  • Flowserve Czech Republic, s. r. o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Liberec
  • Julius Jankovič
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Varnsdorf
  • RETOS VARNSDORF s.r.o.
  • 100 – 200 Kč / hod
  • Chrastava
  • METALMEX s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
  • Liberec
  • Přepravní kontejnery s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ benefit benefity bonus bonusy den hledám inspektor IT kandidát kariérní růst kvality náplň práce nové plat postup pozice práce příplatky růst společnost společnosti stravenky vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost anglické dovolené jazyk kariérní kolegyně kov kvalitní náplň PR profi výroby zkušenost