Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor výroby,2 SMĚNY KUŘIM,MZDA až 31.000HM! NÁSTUP IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Kuřim   Zobrazit na mapě
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 31.000 Kč
Kontakt Hana Adamusová, zobrazit tel. číslo

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Náplň práce:

  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
  • Práce s ručním nářadím – zkušenosti vítány, nejsou však podmínkou
  • Práce vhodnější pro muže

Co od Vás očekáváme:

  • zájem a ochotu pracovat
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • ochotu pracovat na 2 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání)
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Stravenkový paušál 70kč/den
  • Práci v čistém prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Káva, čaj, mléko a sirupy zdarma
  • Každé pondělí ovocné dny
  • Pizza day 2x ročně
  • Firemní snídaně 2x ročně
  • Firemní “grilovačky”
  • Příspěvěk na Multisport kartu (zaměstnanec hradí 400kč a zbytek hradí firma)
  • Vánoční večírek
  • po 1 odpracovaném roce týden dovolené navíc + 2 dny Sick Day
  • po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění ve výší 500Kč

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ den firma hlavní hodnocení HR mzda náplň práce nové odpovědnost ohodnocení operátor paušál penzijní připojištění pizza pojištění práce pracovní pracovní poměr prostředí připojištění příspěvek sick day směny SOU společnost společnosti sport stravenkový paušál týden týden dovolené navíc zaměstnanec zaměstnání zdarma zkušenosti agent daně dar dny dovolené firemní kolektiv kov motivační mzdové náplň navíc obsluha operátor výroby penzijní poměr PR přátelský ruční stav stroj večírek výroby zájem zkušenost