Svářeč AL (2 směnný provoz, 235 - 300Kč/hod)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Studénka
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Nabídka práce na pozici Svářeč hliníku ve společnosti, která vyvíjí a vyrábí komponenty pro hromadné dopravní prostředky – vlaky, tramvaje, trolejbusy, autobusy a metro. Jedná se o práci ve 2 směnném provoze na 8 hodinové směny

Náplň práce:

  • Svařování sestav a celků dle výkresové dokumentace.
  • Příprava a sestavení dílů před svařováním.

Požadujeme:

  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Svařování metodou 141 a 131
  • Svařování s kvalifikací dle ČSN EN ISO 9606–2 – výhodou praxe ve svařování min 1 rok
  • Znalost práce s měřidly
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • platové podmínky 235 – 300Kč/hod
  • Zázemí české rodinné firmy s dlouholetou tradicí
  • 20 dní dovolené + až 8 dní Free days
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny za docházku, roční odměny
  • Nápoje na pracovišti zdarma

  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Kopřivnice
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Trutnov
  • Renáta Kryštofová
  • 19 001 – 22 001 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Postoloprty
  • Ing. Martin Kůstka
Zveřejněno: 17. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., RIGHT INDICADA s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RenoServices, s.r.o., AMES s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., JPF Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TATRA TRUCKS a.s., Markmont, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ZK Design a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., Trenkwalder a.s., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Havířov, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Studénka, Bravantice, Mošnov, Bílovec, Sedlnice, Olbramice, okres Ostrava-město, Příbor, Krmelín, Fryčovice, Fulnek, Šenov u Nového Jičína, Kopřivnice, Nový Jičín, Velká Polom, Odry, Frýdek-Místek

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto dokumentace HR ISO Most nabídka nabídka práce náplň práce nové odměny pečlivost plat podmínky práce praxe příspěvek role samostatnost směny společnost společnosti stravování svařování zdarma znalost české dar díl dokument dopravní dovolené firmy na pracovišti náplň platové podmínky PR příprava roční rok stav