Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Bosch Powertrain - Skladový dělník mzda až 43.590Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Pávov č.p. 121, Jihlava, 586 01
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Montážník / Montážnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Náplň práce:

  • Manipuluje se skladovou technikou (VZV, NVZ, tahač) a provádí její údržbu
  • Provádí příjem a výdej materiálu
  • Manipuluje s materiálem (nakládka, vykládka, rozvoz a přeskladnění)
  • Provádí vizuální kontrolu obalového materiálu
  • Spolupracuje s výrobními úseky a při provádění fyzických inventur stavu zásob materiálu
  • Provádí údržbu a zadávání dat do SAP, pracuje s e-kanbanem
  • Řeší reklamace dílců a balení
  • Provádí třídění použitých obalů

Co od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. střední odborné vzdělání mimo obor + absolvování doškolení v závodní škole
  • pečlivost při plnění úkolů
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • schopnost týmové práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda až 35 340 Kč, po zapracování až 43 590 Kč
  • Náborový bonus 50 000Kč (vyplácen od prvního měsíce)
  • Nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • 3 směnný (rovnoměrně rozvržený) nebo nepřetržitý provoz
  • nově dotace na ubytování 2 500Kč
  • HPP
  • Dovolená 5 týdnů
  • Dotované stravování a noční jídlo zdarma
  • Poskytování záloh
  • MultiSport karta
  • Férové jednání
  • Bonusy/prémie
  • Firemní akce

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště Parkoviště

  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • PK Drive s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 21 480 Kč
  • Krupka
  • ŠROUBY Krupka s.r.o.
  • 13 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Litovel
  • Litovelská cukrovarna, a.s.
  • od 15 600 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Krupka
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Roudnice nad Labem
  • MEVA a.s.
  • 95 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 3. srpna
  • Kožichovice
  • TOPTRANS EU, a.s., organizační složka
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Olomouc
  • ETCIMEX s.r.o.
  • 13 500 – 19 400 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • MEVA a.s.
  • 110 – 115 Kč / hod
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Česká Lípa
  • DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s. r. o.
  • od 131 Kč / hod
Zveřejněno: 6. října
  • Stráž nad Nisou
  • TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Turnov
  • GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
  • 23 500 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Karlovy Vary
  • EDEN GROUP a.s.
  • 23 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. prosince
  • Kobylisy, Praha
  • Gerontologické centrum
  • 15 000 – 16 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Humpolec
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

KOMBI TRANS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 100% REWORK s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., JIPOCAR Logistic, s.r.o., Leube Beton s.r.o., AllWorks s.r.o., EKO-Electric, spol. s r.o., Almus s.r.o., IGOR POPOVIČ s.r.o., PK Drive s.r.o., František Tomášek, KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o., VsTgrup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technolog / technoložka ve strojírenství, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Luka nad Jihlavou, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

akce bonus bonusy Bor dělník dění dovolená IT jídlo měsíc Most mzda nábor náplň práce NDA nepřetržitý pečlivost plat plnění práce přesčas příplatky reklama rozvoz samostatnost sklad směny sport stravování školení technik třídění ubytování vzdělání zdarma dar díl firemní jednání karta list materiál náborový náplň obor odbor odborné PR prémie schopnost stav stroj střední tým úkol vizuál vizuální výrobní závod