Práce na HPP ve výrobě (Brno-Slatina)-praxe není podmínkou!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 24.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

CentralWork s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do strojírenské výroby v lokalitě Brno-Slatina hledáme šikovné muže i ženy. Praxe není podmínkou. Nabízíme seriózní a rychlé jednání.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

strojírenská výroba
jednoduchá kompletace dílů na montážních linkách
balení produktů
kontrola kvality
obsluha obráběcích strojů – předchozí praxe není podmínkou
kvalitní zaškolení

Jiné výhody

práce ve třísměnném provozu (8 hod. směny, víkendy volné)
kvalitní vstupní zaučení
BONUS za docházku
BONUS za výkon
13. plat
25 dní dovolené
PŘÍSPĚVEK na závodní stravování
možnost kariérního růstu
stabilní práce v mezinárodní společnosti

Doporučte známého a získejte odměnu 5 000 Kč.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

práce vhodná pro muže i ženy
dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
manuální zručnost a šikovnost
chuť pracovat

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Brno
  • OLMAN SERVICE s. r. o.
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 25. července

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Jiří Geisler, Personal fabric - agentura práce, a.s., ESOX, spol. s r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., IFE-CR,a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

bonus Brno hledám IT kvality mezinárodní možnost náplň práce odpovědnost plat práce praxe růst směny společnost společnosti stabilní stravování školení vhodná víkend výhody výkon výroba zdravotní zdravotní stav Zruč díl dovednost dovolené jednání kariérní kontrola kov kvalitní možnost kariérního růstu náplň národní obsluha osobnost osobnostní předpoklad PR předpoklad stav stroj výroby závod