TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jobs.cz

Není tajemstvím, že Jobs.cz dominuje na českém trhu v oblasti návštěvnosti pracovních portálů. Tento portál patří společnosti LMC group, která je součástí skupiny Alma Media Group. Vzhledem k tomu, že byly založeny v roce 1996, staly se jedněmi z prvních průkopníků v online nabídkách a poptávkách práce. Jobs.cz přináší široké spektrum volných pracovních pozic v různých odvětvích. Uživatelé mohou vyhledávat pracovní místa podle různých kritérií, a to včetně lokality, odvětví či úrovně pozice. Pracovní portál aktuální nabízí okolo 30 tisíc pracovních pozic napříč více jak 2 000 profesemi a obory.

Portál je často využíván uchazeči s vyšší kvalifikací, například manažery týmů, specialisty nebo IT profesionály. To naznačuje, že zde může být menší zastoupení pozic středních a nižších kvalifikačních úrovní, jako jsou skladníci či prodavači. 

Pracovní portál také nabízí možnost vytvořit vlastní životopis, který lze přidat jako přílohu k nabídce práce. Také si zde mohou flirtovat jednoduchým způsobem pracovní nabídky pomocí rozpětí mzdy, lokalitě, typu úvazku, jazyku nebo formou pracovního nasazení (Home Office, Remote, Hybrid, apd…). Rovněž webový portál nabízí celou škálu možností jak pracovní nabídku inzerovat buď lokálně, krajově nebo celorepublikové. V rámci úzké spolupráci se zahraničními portály je také možnost inzerovat například na Slovensku, Rumunsku nebo Ukrajině.

Jobs.cz také vyvíjí vlastní náborové rozhraní a aplikaci Teamio, která umožňuje sledovat nabídky práce či odpovědi od uchazečů přímo z mobilního telefonu. Aplikace je navíc integrována s dalšími weby, včetně Seduo, Práce.cz, Techloop a dalších, které mohou být využity pro jiné firemní účely.

Objevte také možnosti inzerce na JenPráce.cz

JenPráce.cz

Pracovní portál JenPráce.cz je jeden z největších pracovních portálů v České republice, který vznikl v roce 2013 jako bezplatný pracovní portál, kdy díky velkému úspěchu v roce 2017 byla spuštěna první placená inzerce.

Historicky se více zaměřoval na pozice v kategorii tzv. modrých límečků jako jsou pracovníci ve výrobě, řidiči. Nicméně v poslední době posiluje i v kategoriích bílých límečků jako jsou specialisté, učitelé, i střední a nižší management. Pracovní portál také nabízí možnost zpracovat si vlastní životopis, který lze snadno přidat jako přílohu k reakci na vybranou nabídku práce nebo si ho jednoduše stáhnout na budoucí využití. Máte možnost vybrat si z široké palety služeb, které vám umožní propagovat nabídku práce dle vašich preferencí.

Za portálem stojí společnost Coweo Technologies s.r.o., která je pak za společností LMC (jobs.cz, prace.cz, profesia.cz) druhým největším provozovatelem pracovní inzerce v ČR. Jejím většinovým vlastníkem je Pale Fire Capital, do jehož portfolia spadají např. firmy Aukro nebo Groupon.

Tento portál se primárně zaměřuje na aktivní oslovování uchazečů (nečerpá tedy jen z potenciálu portálu, ale aktivně oslovuje uchazeče mimo něj) a to například skrze své silné facebookové stránky “Práce a Brigády” a “JenPráce.cz”, které dohromady mají přes 840 000 sledujících. Portál dokáže mimo jiné propagaci nabídky práce také cílit na konkrétní lokalitu pro lepší relevanci uchazečů.

V registrování na stránky portálu má uživatel možnost mimo jiné přihlásit se k odběru newsletteru, díky kterému bude pravidelně dostávat nabídky práce podle jím zadaných preferencí (např. dle oboru, profese, lokality a mzdového ohodnocení).

Navíc se společnost velmi angažuje ve spojování personalistů napříč celou republikou díky svým stránkám na linkedin skupině JenHR – meeting room o personalistice, kterou za pouhý měsíc začalo sledovat přes 1 600 aktivních personalistů a stále roste.

V neposlední řadě personalistům poskytuje intuitivní náborové rozhraní jenHunter, které je zcela zdarma a v plné verzi bez omezení. V rámci proklientské péče jsou poradci tohoto portálu schopni pomoci s korekturou a sepsáním nabídky práce tak, aby nabídka práce vypadala na profesionální úrovni.

Inzerujte na JenPráce.cz

Práce.cz

Práce.cz je pracovní portál skupiny LMC, který se zaměřuje převážně na střední a nižší kvalifikační pozice. Webový portál byl založen v roce 2012. Platforma Práce.cz sdílí náborové rozhraní s portálem Jobs.cz prostřednictvím aplikace Teamio. Toto rozhraní umožňuje inzerovat různé pozice, napříč obory a profesemi. Portál kromě toho nabízí možnost publikování nabídek brigád až na 30 dní či nabídky pro hlavní pracovní poměr. Inzerenti si mohou zvolit oblast vystavení nabídky, ať už je to na lokální, krajské či celostátní úrovni. 

Po registraci na pracovním portálu má uchazeč možnost vytvořit si vlastní životopis a zařadit ho do databáze životopisů. Za finanční poplatek může společnost tuto databázi využívat a přímo oslovovat uchazeče. Tato databáze je také sdílena s pracovním portálem Jobs.cz. Pro uchazeče na pracovním portálu je výhodné, když se registrují do newsletteru, kdy tzv. “hlídací pes” zasílá v pravidelných intervalech nabídky práce v jejich lokalitě a oboru, který si zvolí. Také můžete aktivně sledovat tipy a rady v katalogu pro uchazeče, kde jak se například připravit na pohovor, vytvořit CV apod.

V současné době je Práce.cz druhým nejnavštěvovanějším pracovním portálem hned po Jobs.cz. Je tedy možné, že některé profilové skupiny uchazečů se mohou shodovat mezi těmito platformami. Přesto má Práce.cz dlouhodobou přítomnost na trhu. Důležité je podotknout, že tento portál má intuitivní a přehledné webové stránky, což je významná výhoda pro běžného uživatele. 

Startupjobs.cz

Pracovní portál StartupJobs.cz byl založen v roce 2012 s hlavním zaměřením na nabídky práce ve startupovém prostředí, přičemž významnou část inzerátů tvoří také pozice v oblasti středního a vyššího managementu a IT. Uchazeči zde mohou najít aktuální nabídky práce a různé znalostní testy. Jednou z předností portálu je možnost grafického představení společnosti v rámci inzerce a přidání fotografie k nabídce práce. Kandidáti mají také možnost vytvořit si životopis z různých šablon a barevných variant, který poté mohou stáhnout a přiložit k žádosti o zaměstnání. 

Portál obsahuje pravidelně aktualizované články v sekcích "Sharktalk" a "StartupMarket", kde najdou čtenáři informace o aktuálním dění v pracovním prostředí, rady pro uchazeče i personalisty. K dispozici je rovněž animovaná vzdělávací sekce pro uchazeče, která nabízí vstupní školení a může pomoci uchazečům zorientovat se v jejich kariérních cílech. 

Jedním z omezení portálu je, že některé inzerující společnosti nemají charakter startupu, což může být pro uživatele matoucí při identifikaci skutečných startupových nabídek práce. Nadruhou stranu se pracovní portál snaží pomáhat uchazečům orientovat pomocí interaktivních obrázků a informacích tak, aby dokázali spolehlivě a efektivně rozeznat startupovou společnost od již zaběhnuté firmy.

Hledáte nové zaměstnance, s JenPráce.cz lehce!

Dobrápráce.cz

Jedním z menších pracovních portálů, kteří se dostávají do povědomí většině společností, je právě Dobrápráce.cz, kterou vlastní firma INET-SERVIS.CZ a vznikla již v roce 2000. Pracovní portál nabízí obrovskou škálu uchazečů a nabídek práce. S portálem jsou spjaté personální stránky www.jobsik.cz, www.prace-brigady.cz a www.spravnykrok.cz, mezi nimiž propagují pracovní nabídky. 

Pracovní portál ma oproti obrům na trhu stále nižší nabídku služeb, nicméně tomu také odpovídá cena. Proto pokud začínáte s nábory jako personalista a netušíte, co od toho v praxi očekávat, může být pro vás tento portál vhodnou alternativou. Pracovní portál vám mimo jiné umožňuje vystavit nejen nabídku práce, ale také brigády. Nabízí více možnosti, kde pracovní nabídku vystavit a to buď lokálně nebo celorepublikově.

Pro uchazeče má pracovní portál jednoduché rozhraní pro vytvoření životopisu případně vkládání dalších potřebných podkladů, které po uchazeči může společnost vyžadovat, například motivační dopis, certifikaci, vzdělání apod. Navíc si životopis můžete vytvořit v mnoha přednastavených šablonách, které jsou také graficky zvýrazněné.

Easy-prace.cz

Společnost RB recruitment s.r.o. zahájila v roce 2006 provoz pracovního portálu Easy-práce.cz, který nyní disponuje velkým množstvím publikovaných inzerátů. Portál je propojen s webem www.personalniagentury.czwww.zivotopisy.cz. Aktuálně nabízí základní inzertní službu s dobou trvání inzerce až 40 dní. Bez zaplacené služby Topování se však inzerát může rychle stát méně viditelným. 

Tento web poskytuje zdarma jednoduché náborové rozhraní pro rychlé zveřejnění nabídky práce, brigády či nabídky pro živnostníky. Portál spolupracuje s dalšími 9 partnerskými portály, kde lze nabídky práce zvýraznit a přidat k nim logo společnosti. 

Uchazeči mají možnost zdarma vytvořit životopis (CV) z různých šablon, který si poté mohou stáhnout a připojit k žádosti o zaměstnání. Toto platí i pro průvodní a motivační dopisy. Dále portál nabízí "Poradnu" pro uchazeče, kde uživatelé najdou rady k tvorbě základních dokumentů, jako jsou CV, průvodní a motivační dopisy.

Hitprace.cz

Pracovní portál Hitpráce.cz funguje od roku 2020 pod záštitou společnosti TRAFFIC DRIVER s.r.o. Na tomto portálu se měsíčně objevuje v průměru 100 tisíc nabídek práce. Co je pro mnohé společnosti atraktivní, je možnost bezplatného a neomezeného vkládání pracovních nabídek. Nabídku je možné doplnit logem firmy a vytvořit základní firemní profil. 

Pracovní portál také poskytuje placené služby, díky nimž může být společnost "Ověřená", graficky zvýrazněná jako "Topovaná", což umožní, že nabídka práce nezmizí hned následující den v hloubce seznamu. 

Uchazeči si ve svém účtu mohou nastavit osobní základní inforimace a využít funkci “hlídací pes”, která vyhledává preferované pracovní pozice dle lokality, rozpětí mzdy, profesi, oboru apod.

Je třeba zmínit, že přestože portál má široké spektrum nabídek práce, jeho návštěvnost je nižší ve srovnání s jinými cenově srovnatelnými portály. Při zvažování spolupráce je vhodné si vytvořit rovnou firemní profil.

Prácezarohem.cz

Pracovní portál Pracezarohem.cz, který vznikl v roce 2017, spadá do skupiny LMC stejně, jako Jobs.cz a Práce.cz. Proto je zde k dispozici náborové rozhraní propojené s aplikací Teamio. Aktuálně portál zobrazuje více než dvanáct tisíc nabídek práce, které jsou automaticky exportovány z portálů Jobs.cz a Práce.cz. Toto automatické zobrazení se však týká jen nabídek od firem, které poskytly přesnou adresu společnosti od personalistů. Díky tomu se na portále objevují nabídky přímo od zaměstnavatelů, nikoli od personálních agentur. 

Web portálu je přehledně strukturován a uživatelům prezentuje nabídky jak na plné pracovní úvazky, tak na brigády. Uchazeči s operačním systémem Android mohou také v aplikaci vytvořit svůj životopis, zadat více adres, upravit vzdálenostní preference a díky tomu být informováni o lokálních pracovních příležitostech s rozsahem minimálně 5 kilometrů.

Portál také nabízí řadu článků, které mohou pomoci při hledání práce nebo při náboru nových zaměstnanců. Samotný portál Prácezarohem.cz neposkytuje možnost vytvoření inzerátu, životopisu nebo jiných dokumentů. Namísto toho uživatele přesměruje do aplikace Teamio, kde si mohou vybranou službu zvolit a aktivovat.

Správní kandidáti na dosah s JenPráce.cz!

Volnámísta.cz

Pracovní portál Volnamista.cz, který vlastní společnost Seznam z.s., byl založen koncem roku 2022. Aktuálně nabízí více než čtyřicet tisíc pracovních nabídek, které zahrnují jak plné pracovní úvazky, tak brigády v různých oborech od nižších pozic až po vyšší management. 

Přestože je portál rozsáhlý a nový, je bezplatný. Personalisté však nemají možnost zvýraznit svou nabídku práce nebo se dostat před konkurenci. V zásadě jde o jednoduchou platformu pro zveřejnění nabídek práce. 

Na Volnamista.cz není možné vytvářet životopisy či jiné dokumenty podobně jako na některých konkurenčních portálech. Na druhou stranu poskytuje jednoduché a intuitivní náborové rozhraní v designu Seznamu.cz, kde mohou zaměstnavatelé s pomocí filtrů vybírat kandidáty podle svých potřeb. 

Inzeráty se po uplynutí určité doby (standardně 30 dní) automaticky nesmažou, což může vést k situaci, kdy nabídka práce zůstává na portále několik měsíců, což může působit neprofesionálním dojmem. Pro firmy, které preferují jiné formy inzerce než prostřednictvím úřadu práce, může být Volnamista.cz vhodnou alternativou.

Profesia.cz

Dalším pracovním portálem ze skupiny Alma Media Group, podobně jako LMC group, je Profesia.cz. Tento portál byl založen v roce 2007. Primárně působí v zahraničí, konkrétně na Slovensku a v Maďarsku, avšak v současné době má pracovní nabídky také v Německu a v Nizozemsku. 

Pro firmy působící v České republice je inzerce na Profesia.cz vhodná zejména tehdy, když hledají zaměstnance pro působení v zahraničí. Ačkoli mnoho konkurenčních portálů nabízí inzerci na území České republiky s možností exportu do zahraničí, nejedná se často o inzerci přímo v zahraničních lokalitách. 

V současné době Profesia.cz nabízí více než 3 000 pracovních pozic. Tento pracovní portál poskytuje klientskou podporu, v rámci které dokáží poradci upravit grafický vzhled pracovní nabídky a vytvořit i reklamní plochy. Portál v současnosti umožňuje základní vystavení nabídek práce s možností výběru lokality, kraje či celorepublikového rozsahu. Uživatelé mají možnost vytvořit firemní sekci, nahrát logo firmy a mnoho dalšího. 

Pro uchazeče nabízí Profesia.cz nástroj pro vytvoření životopisu s několika variantami šablon, který je možné využít jako přílohu k nabídce práce nebo stáhnout ve formátu PDF.

Možnosti inzerce

TOP 4 pracovní agregátory v České republice

Co jsou a k čemu slouží Pracovní Agregátor?

Pro mnoho lidí může působit pojem pracovní portál a pracovní agregátor jako synonymum. Je však mezi nimi velký rozdíl. Pracovní agregátory fungují pouze jako sběrači všech pracovních nabídek v daném státě, tedy v našem případě na českém trhu. Takže zatímco pracovní portál je primárním zdrojem pracovních nabídek, pracovní agregátor je vyhledávačem, který skenuje internet, aby uchazečům nabídl co nejvíce relevantních pracovních nabídek z různých zdrojů. V praxi uchazeč, který chce zobrazit pracovní nabídku, opouští stránky pracovního agregátoru a přejde na stránky třetích osob, tedy pracovního portálu, za jejichž obsah pracovní agregátor nenese žádnou odpovědnost. Ukážeme si nyní 4 nejznámější agregátory, se kterými se běžně můžete potkat.

Jobrapido

Pracovní agregátor Jobrapido patří pod společnost Jobrapido Srl, která byla založena v roce 2016 v Miláně, Itálii. Ačkoli působí hlavně v Evropě, umožňuje hledání práce také v Asii, Americe nebo Africe. Na portále aktuálně najdete přes 35 milionu pracovních nabídek ve více jak 60 zemích po celém světě.

Nabídky na webu Jobrapido jsou buď automaticky převzaty z jiných pracovních portálů, nebo pocházejí přímo od inzerentů Jobrapido. Pokud jsou nabídky převzaty z externích stránek, Jobrapido je zaznamená, publikuje stručný výtah a poskytuje odkaz na úplný inzerát na původním webu. V případě placené formy je vždy u nabídky práce zvýrazněno tzv. “Ověření”, díky čemuž poznáte, že se jedná o nabídku práce nebo brigády přímo pod záštitou portálu Jobrapido.

Agregátor práce se mimo jiné také velmi angažuje v oslovování společností a kandidátů o práci na sociálních sítích, převážně Facebook, kde aktuálně vede přes 100 tisíc fanoušků a každým dnem se snaží postovat vtipným momentem obrázky a texty, které lidi zajímá. Také se velmi angažuje na síti X (dříve Twitter).

Indeed

Jedním z největších pracovních agregátorů je Indeed, americký mezinárodní webový portál pro pracovní nabídky, založený v roce 2004. Tento portál je dceřinou společností japonské firmy Recruit Co. Ltd. Hlavní pobočky Indeed se nacházejí v Austinu v Texasu a Stamfordu v Connecticutu, ale společnost má i další pobočky po celém světě. Na Indeed lze nalézt nabídky práce ve více než 60 zemích a v přes 25 jazycích. 

Indeed mimo jiné funguje jako inzertní portál, kde je možné publikovat inzerci pod svým brandem. Uchazeči mohou vytvářet svůj životopis pomocí různých šablon a barevných schémat. Tento životopis je možné stáhnout a připojit k pracovní nabídce jako přílohu. Portál nabízí také filtrování pracovních pozic podle lokality, mzdového ohodnocení, vzdělání či typu pracovního poměru. Pro zaměstnavatele je k dispozici funkce hodnocení uchazečů na základě životopisů nahrávaných do systému. 

Indeed je součástí skupiny Recruit Holding a k roku 2023 zaměstnává přes 12 000 lidí po celém světě. Jeho webová stránka má měsíčně přes 250 milionů návštěv, což jej řadí na druhé místo mezi pracovními agregátory podle návštěvnosti. 

Indeed představuje významný zdroj pro zaměstnavatele i uchazeče o práci. Nabízí širokou paletu služeb a funkcí, které usnadňují jak hledání práce, tak nabízení pracovních pozic.

Nenechávejte talent utéct. Najděte ho na JenPráce.cz!

Jobsora

Mezi méně známé pracovní agregátory v České republice patří společnost Jobsora, která má hlavní působiště v zahraničí, zejména v Bulharsku, Kanadě a na Ukrajině. Byla založena v roce 2017 jako mezinárodní projekt s původním cílem působit ve 20 zemích. Tento agregátor nabízí možnost vytvořit nebo nahrát životopis do své databáze a poté jej přiřadit k vybrané pracovní nabídce. 

V roce 2023 byl portál Jobsora spuštěn také v České republice. V současnosti zde prezentuje přes 100 tisíc nabídek práce a stránky mají průměrnou měsíční návštěvnost jednoho milionu uživatelů. V České republice také zaměstnává kolem 100 lidí, kteří se věnují správě portálu a zajišťují komunikaci s uchazeči o práci a společnostmi, které zde propagují svou nabídku práce 

Jednou z funkcí portálu je Partner program, který umožňuje spojit uchazeče přímo se společnostmi a podpořit tak jejich PR. Tento program je dostupný ve více než 50 zemích a v rámci něj spolupracují s významnými korporacemi, například s Appcast, Stepstone nebo Inwork.cz. 

Portál také umožňuje registraci uživatelů, kteří si mohou vytvořit svůj životopis pomocí různých šablon. Tento životopis lze v krátkém čase vytvořit, stáhnout do počítače či mobilního zařízení a následně připojit k žádoucí pozici. Uživatelé mají dále možnost filtrovat nabídky podle lokality, mzdového rozmezí, typu práce (např. Remote, Hybrid) nebo podle konkrétní společnosti či data zveřejnění.

Talent.com

Mezi významné pracovní agregátory, zejména na mezinárodním poli, patří Talent.com. Tento portál byl založen v Kanadě v roce 2011 a nyní působí ve více než 75 zemích a v přes 22 jazycích. V současnosti zobrazuje přes 35 milionů pracovních pozic a nabízí registraci jak uchazečům, tak i společnostem. 

Portál má interní systém optimalizovaný pro potřeby firem, které vyžadují detailní přehled o uchazečích, jejich původu či výběrových procesech v jednotlivých zemích. Talent.com nabízí i placenou variantu, "Adaptabilní plán", který umožňuje firemním klientům získat náborové rozhraní přizpůsobené jejich potřebám. Další funkcionalitou je kalkulačka nástupních platů pro různé profese. 

Uchazečům portál poskytuje širokou databázi pracovních míst. Je však třeba poznamenat, že některé nabídky nemusí být aktuální. Přesto lze nabídky snadno filtrovat podle data přidání, lokality, společnosti nebo zdroje, odkud Talent.com čerpá informace. 

Další zajímavou funkcí je "Vyhledat plat". Uživatelé si zde mohou vybrat konkrétní profesi a zjistit průměrný roční výdělek v daném oboru. Například v kategorii "Bankovnictví a finance" je průměrná mzda 1 162 000 Kč ročně s detailem podle podprofesí, jako je finanční analytik či bankovní poradce. Uživatelé mohou využít i daňovou kalkulačku, která nabízí detailní přehled o daních v daném oboru a jurisdikci, včetně vysvětlujících poznámek a ilustrací. 

Shrnutím lze říci, že Talent.com je je nástroj pro vyhledávání práce i nábor zaměstnanců s větším množstvím funkcí a intuitivním rozhraním.

Inzerujte na jenpráce.cz

Závěr

Doufáme, že jsme vám tímto usnadnili cestu v procesu výběru ideálního partnera pro propagaci otevřené pracovní pozice. Je důležité poznamenat, že každá pracovní platforma má své vlastní unikátní vlastnosti a nabízí různorodé spektrum potenciálních kandidátů. Proto je praktické zkoumat, jaké možnosti vám konkrétní portál může nabídnout, ale také, co by nemuselo být přesně v souladu s vaším očekáváním. 🙂 Nezbývá než vám popřát úspěšný průběh nadcházejícího náborového procesu. 😊
 

Publikováno 20.10.2023

Autor: Daniel Haša
Profesionál v oblasti lidských zdrojů s důrazem na strategické plánování a optimalizaci týmové kultury, klientský poradce.
TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

Hledáte práci či brigádu?

Podívejte se na aktuální inzeráty práce či brigád.

Hledáte zaměstnance?

Vyzkoušejte efektivní inzerci s JenPráce.cz.

Další rozhovory a články z poradny JenPráce.cz

Jak správně změnit délku pracovní doby

Jak správně změnit délku pracovní doby

Potřebujete zaměstnanci změnit pracovní dobu? Pokud je pracovní doba součástí pracovní smlouvy, potřebujete souhlas dotčeného zaměstnance. Je-li pracovní doba určena vnitřní směrnicí, můžete délku pracovní doby změnit. Pojďte se s námi na jednotlivé…
Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.
Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám…
Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí…
Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.
Půjčka zaměstnanci jako benefit společnosti

Půjčka zaměstnanci jako benefit společnosti

Zvažujete nový benefit pro své zaměstnance? Co například půjčka pro zaměstnance! Zjistěte, jaké typy půjček můžete zaměstnancům poskytnout, jaké jsou daňové dopady jednotlivých typů půjček.
Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.
Proč mít připravenou pracovní náplň + VZOR

Proč mít připravenou pracovní náplň + VZOR

Pracovní náplň, se kterou zaměstnance prokazatelně seznámíte, vám pomůže s určením konkrétních povinností, které má zaměstnanec zastávat. Poradíme, kdo pracovní náplň připravuje, v jakých případech ji může zaměstnavatel změnit či doplnit. Získáte…
Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva…
Co dělat, když zaměstnanec nepřišel do práce

Co dělat, když zaměstnanec nepřišel do práce

Zjistěte, kdy je absence zaměstnance považována za neomluvenou, jak správně má zaměstnanec svou nepřítomnost v práci omlouvat a jaké kroky zaměstnavatel může uskutečnit.
Ideální práce při rodičovské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte…
Proč mít výstupní list zaměstnance + vzor

Proč mít výstupní list zaměstnance + vzor

Výstupní list ze zaměstnání nepatří mezi povinné dokumenty, ale pro ochranu zaměstnavatele i zaměstnance jej doporučujeme připravit pro každého zaměstnance, kterému končí pracovní poměr ve vaší společnosti. Ukážeme vám, jak vypadá výstupní list ze…

Podívejte se i na naše pracovní nabídky:

 • Železná Ruda
 • Západočeské konzumní družstvo Sušice
 • 25 000 – 27 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
 • Jetřichovice
 • Hotel Bellevue s.r.o.
 • od 27 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
 • Dubí
 • STEBAL Spedition, s.r.o.
 • od 25 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
 • Jaroslav Kolmschlag
 • od 22 680 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. února
 • Hradec Králové
 • Základní škola speciální a praktická…
 • od 40 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
 • Milešov
 • Člověk zpět k člověku, z.s.
 • 35 500 – 38 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. února
 • Hlinsko, Chrudim
 • PŘÍHODA s. r. o.
 • 48 000 – 58 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. března
 • Dolní Rychnov
 • MARENT DEMOLICE s.r.o.
 • 25 000 – 26 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. března
 • Všemina
 • PARTR spol. s r.o.
 • od 30 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
 • Chodová Planá
 • Euro-Jobs s.r.o.
 • od 24 100 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
 • České Budějovice
 • Preeyawan Tipsing
 • od 18 900 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 31. ledna
 • Zadní Chodov
 • AMI AUTOINTERIER, s.r.o.
 • od 18 900 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
 • Tachov
 • KDK Automotive Czech s.r.o.
 • od 18 975 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 31. ledna
 • Vizovice
 • ROSTRA s.r.o.
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Sickdays
 • Finanční bonusy / prémie
 • 13., případně 14. plat
 • Firemní akce
 • Kafetérie
 • Zvýhodněné půjčky
 • Příspěvek na sport
 • Příspěvek na volný čas
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Příspěvek na dopravu
 • ...
Zveřejněno: 19. dubna
 • Zbýšov, Kutná Hora
 • Základní škola a Mateřská škola Zbýšov,…
 • od 34 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
 • Prostějov
 • FREECOOLIN s.r.o.
 • od 21 300 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. dubna
 • Ostrava
 • STAVMONT - sanace staveb, spol. s r.o.
 • od 21 300 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. ledna

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena