Nabídka práce "Žákovice" aktuálně 56 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 8. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Charita Hranice, Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Blažek, První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., GADO, s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Geisler, Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., TERPA spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Celá ČR, Hranice, okres Přerov, Přerov, Kateřinice, okres Vsetín, Valašské Meziříčí, Slušovice, Kroměříž, Vsetín, Kojetín, okres Přerov, Otrokovice, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Rožnov pod Radhoštěm, Prostějov, Frenštát pod Radhoštěm, Mošnov, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín bez data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most nabídka nabídka práce nad Bečvou odpověď otázky pečlivost práce při přivydělat přivýdělek řízení Sam show Vánoce vhodné výdělek výplata akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy Luže mimo náplň práce Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost společnost spolupráce stabilní systém Tom zaměstnání absolvent absolventy Dino nové pomocí samostatnost společnosti Zruč administrativa bezpečnost činnost dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst budoucnost Ema krom motivační dopis pec vedení výsledky vzdělání znalost znalosti životopis HR Hranice mzdy operátor pracoviště příspěvek stravenky asistent asistentka loajalita pečovatel pracovník Rita školení zdravotní hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing ohodnocení prostřednictvím průzkum v týdnu EU Dan e-mail město mezi Meziříčí místo nemoc světlí Valašské Meziříčí Vsetín dárky dění hledat třídění chování nabídky Sami aktuální během Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchod důchodce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vít Vizovice auta bankovní doba flexibilní pracovní doba povolení pracovní doba rozdíl smlouva dispečer technik vně Ela firma Irma Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina inzeráty kandidát místa postup pozice pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa uchazeč vyšší Elen Eleni Nick restaurace mzda boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady kromě Kroměříž Max Maxim podpora přede režim výkon zkušenosti dokumentace obchodní poradenství administrativní manažer personální oddělení Praha stráž zaměstnáváme CV dopady interní Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín pracovní pozice Šenov kolega Lom Olomouc pracovní den platy příplatky vhodná výplaty kancelář vysoké benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování zaměstnanec Albert horní astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov ukončení A4 OZP pro zaměstnance úvazek zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK krásné poštovní pošty získání Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru Ida Inka Kopřivnice linka Příbor Úterý vysoká zdravotní stav pružná pracovní doba staré A5 kraj
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Žákovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena