Nabídka práce "Sušice, okres Přerov" aktuálně 61 volných míst.

 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 7. prosince
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Uherské Hradiště
 • TERPA spol. s r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
 • Výplata ihned
včerejší
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Jiří Geisler, SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Charita Hranice, GADO, s.r.o., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., První novinová společnost a.s., CZECH FLEET, družstvo, Rodina Koláčkova s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Milan Blažek, IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Česká pošta, s.p., Talentwork s.r.o., Designer Werk s.r.o., TERPA spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Prostějov, Olomouc, Celá ČR, Lipník nad Bečvou, Přerov, Hranice, okres Přerov, Kojetín, okres Přerov, Kroměříž, Kateřinice, okres Vsetín, Otrokovice, Valašské Meziříčí, Slušovice, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Vsetín, Přemyslovice, Rožnov pod Radhoštěm, Vyškov, Uherské Hradiště, Mošnov, Frenštát pod Radhoštěm

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín administrativní doba důchod kancelář Luže náplň práce OZP práce pracovní doba Prostějov při přivýdělek společnost společnosti stabilní úvazek vhodná výdělek vysoké zdravotní akce Amy bonus bonusy dolní DPČ Ina kurz kurzy mimo Nika oblečení odměny povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma Android auto automobil Ben benefit bez ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost spolupráce systém Tom zaměstnání absolvent absolventy Dino Most nabídka nabídka práce nové odpověď otázky pečlivost pomocí řízení Sam samostatnost vhodné Zruč data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie nad Bečvou přivydělat show Vánoce výplata administrativa bezpečnost činnost dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing ohodnocení prostřednictvím průzkum školení v týdnu budoucnost Ema krom motivační dopis pec vedení výsledky vzdělání znalost znalosti životopis HR Hranice mzdy operátor pracoviště příspěvek stravenky asistent asistentka loajalita pečovatel pracovník Rita firma Irma kromě Kroměříž Max Maxim mzda podpora postup přede režim smlouva Vít výkon zkušenosti dokumentace obchodní poradenství pro zaměstnance chování Lom nabídky Olomouc Sami kandidát platy příplatky uchazeč výplaty benefity dění Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý Nick ošetřování pozice zaměstnanec Albert Ela horní boty cestovní náhrady e-mail Eva Hrady město náhrady světlí vyšší angličtina tarif astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov restaurace ukončení A4 důchodce interní pracovní pozice zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK třídění EU aktuální během Brod cíle Dan dodržování dohoda dohoda o provedení práce email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice auta bankovní flexibilní pracovní doba povolení rozdíl dispečer technik vně místo Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté hlavní hodina inzeráty místa pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa Elen Eleni česká event stráž manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme krásné poštovní pošty získání mezi Meziříčí Valašské Meziříčí Vsetín CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov Danuše Ostrava pracovní den Konečný pracovnice pružná pracovní doba staré Ida Inka Kopřivnice linka Příbor Úterý vysoká zdravotní stav Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Sušicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena