Nabídka práce "Ryžoviště" aktuálně 32 volných míst.

 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., PROROZVOZ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., DH Pizza s.r.o., Tymbe, a.s., Andulka services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Geisler, Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., ZLKL, s. r. o., ABAS IPS Management s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Charita Hranice, Česká pošta, s.p.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lipník nad Bečvou, Olomouc, Celá ČR, Opava, Bludov, okres Šumperk, Loštice, Krnov, Hranice, okres Přerov, Přerov, Prostějov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Ali bez brigáda co data den dle do docházka flexibilní inzerát IT Ivo je k ke ku Lipník Lipník nad Bečvou Lucie Most možnost na nabídka nabídka práce nad nad Bečvou o ob od odpověď otázky pečlivost plán plat po pod podle práce pro před při přivydělat přivýdělek řízení s Sam se show směny to týden u v Vánoce ve vhodné vo výdělek výplata z za ze akce Amy bonus bonusy dolní DPČ DPP hledám Ina kol kurz kurzy Luže mimo náplň práce Nika nová oblečení ode odměny Oto povinnost povinnosti pracovní Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání zapůjčení zdarma AJ Android auto automobil Ben benefit ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon Tom zaměstnání hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing NDA nový ohodnocení Ota prostřednictvím průzkum růst školení v týdnu e-mail HR Malý nemoc Oleg pec pizza pizzař praxe priorita Rita úvazek víkend zaslání zkrácený úvazek Zruč životopis dárky dění dopis druh hledat kolega Lom místo Olomouc online plánování pracovní den prostředí průvodní dopis sklad třídění vod chování nabídky Sami Bor Dino kandidát mzda platy příplatky samostatnost smlouva uchazeč vhodná Vít výplaty zkušenosti kancelář odpovědnost pracovník příspěvek společnosti vysoké benefity Hrubá hrubá mzda ISO Iva kvality nepřetržitý Nick nové ošetřování podpora postup pozice stravenky vedení vzdělání zaměstnanec administrativa Albert bezpečnost činnost dotazy kvalifikace Nikol důchod Ela firma horní Irma kolem astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov restaurace režim ukončení A4 doba důchodce interní obchodní pracovní doba pracovní pozice OZP pro zaměstnance administrativní plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK vyšší 3D během pracovní dny studium technologie Teo uplatnění vedoucí vně česká event Opava stráž auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba povolení rozdíl formulář absolvent absolventy pomocí budoucnost Ema krom motivační dopis výsledky znalost znalosti Hranice mzdy operátor pracoviště asistent asistentka loajalita pečovatel zdravotní Eva hlavní krásné místa poštovní pošty pracovní místa získání
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Ryžovišti a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena