Nabídka práce "Paršovice" aktuálně 64 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 4. prosince
 • Zlín
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. prosince
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 7. prosince
 • Frenštát pod Radhoštěm
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledajíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., Jiří Geisler, PROROZVOZ s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Charita Hranice, Randstad HR Solutions s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Blažek, První novinová společnost a.s., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Andulka services s.r.o., IDS Media CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., GADO, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká pošta, s.p.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Prostějov, Celá ČR, Hranice, okres Přerov, Lipník nad Bečvou, Přerov, Kateřinice, okres Vsetín, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Vsetín, Slušovice, Rožnov pod Radhoštěm, Kroměříž, Kojetín, okres Přerov, Olomouc, Otrokovice, Frenštát pod Radhoštěm, Mošnov, Frýdlant nad Ostravicí, Sviadnov, Opava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ Ali Bor brigáda co den dle do dopis DPP druh flexibilní hledám inzerát IT Ivo je k ke kol kolem ku možnost na nábor nad NDA nová nový o ob obsah od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pod podle pracovní pravidla pro prostředí průvodní dopis před příplatek s se sklad směny SOU stará telefon to týden u v ve víkend vo vod z za ze Zlín administrativní doba důchod kancelář Luže náplň práce OZP práce pracovní doba Prostějov při přivýdělek společnost společnosti stabilní úvazek vhodná výdělek vysoké zdravotní Android auto automobil Ben benefit bez ČR iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze podnik přes rozvoz spokojenost spolupráce systém Tom zaměstnání budoucnost Ema Iva krom motivační dopis nabídka pec praxe vedení výsledky vz vzdělání znalost znalosti životopis HR Hranice mzdy operátor pracoviště příspěvek stravenky Zruč asistent asistentka činnost kurz kurzy loajalita Most Nika pečovatel pracovník Rita Sam samostatnost školení absolvent absolventy Dino nabídka práce nové odpověď otázky pečlivost pomocí řízení vhodné data docházka Lipník Lipník nad Bečvou Lucie nad Bečvou přivydělat show Vánoce výplata administrativa bezpečnost dotazy kvalifikace Nikol odměny Ota růst hodiny hodnocení kariérní růst komunikace Mark marketing ohodnocení prostřednictvím průzkum v týdnu EU Dan DPČ e-mail Ina město mezi Meziříčí místo nemoc světlí Valašské Meziříčí Vsetín CV dopady interní Lea LinkedIn management obchodní osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy Jičín pozice pracovní pozice sport Šenov boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady vyšší chování nabídky Sami aktuální během Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce důchodce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vít Vizovice vzdělávání auta bankovní flexibilní pracovní doba oblečení povolení rozdíl smlouva dispečer technik vně akce bonus bonusy Ela firma Irma Kladno kvůli oděv pracovní prostředí zlaté dění hlavní hodina inzeráty kandidát místa postup pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa třídění uchazeč Elen Eleni Nick restaurace česká event stráž mzda kromě Kroměříž Max Maxim podpora přede režim výkon zapůjčení dokumentace poradenství pro zaměstnance Lom Olomouc platy příplatky výplaty benefity Hrubá hrubá mzda ISO kvality nepřetržitý ošetřování zaměstnanec Albert horní angličtina mimo tarif dolní povinnost povinnosti Přemysl seminář stravování ubytování zdarma astronom český gastro kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov ukončení A4 zkrácený úvazek plnění Sadská agentura kvalita rozhovor STK manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme Frenštát Frenštát pod Radhoštěm gastronomie Marko pod Radhoštěm pracovní nabídka vyučení v oboru Ida Inka Kopřivnice linka poštovní pošty pracovní den Příbor Úterý vysoká zdravotní stav krásné získání Frýdlant lahůdky nad Ostravicí pokladní zákoník kamerový systém via Opava formulář
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Paršovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena