Nabídka práce "Osek nad Bečvou" aktuálně 50 volných míst.

 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Prostějov
 • Rodina Koláčkova s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., LPS GUARD s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., Jiří Geisler, SIMPLY5 s.r.o., Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, První novinová společnost a.s., CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., GADO, s.r.o., Milan Blažek, ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, Tymbe, a.s., ADESTRA security, spol. s r.o., Designer Werk s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Olomouc, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Kojetín, okres Přerov, Kroměříž, Kateřinice, okres Vsetín, Prostějov, Zlín, Otrokovice, Slušovice, Šenov u Nového Jičína, Vsetín, Přemyslovice, Kopřivnice, Vyškov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze akce Amy bonus bonusy dolní DPČ DPP Ina kol kurz kurzy Luže mimo Nika nová oblečení ode odměny Oto pod povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání za zapůjčení zdarma administrativa AJ Ali bez bezpečnost Bor dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst spolupráce systém budoucnost den dopis Ema krom motivační dopis nabídka odpovědnost Oleg pec SOU vedení výsledky vzdělání znalost znalosti životopis astronom doba gastro gastronomie HR Hranice Jaroš měsíc pracovní doba pracovní nabídka společnost společnosti Tom Velké výhody výplata asistent asistentka loajalita Most pečovatel Rita Sam samostatnost školení zdravotní Ben operátor prostředí příspěvek stabilní stravenky Zruč důchod kolem Lom Nick nové Olomouc OZP plnění pozice pracovní pozice při přivýdělek Sadská výdělek vysoké zaměstnání administrativní kancelář pro zaměstnance agentura ČR data kvalita Mark marketing nový odpověď online otázky podle rozhovor STK vyšší zkušenosti mzda plán plánování Sami směny benefit benefity hodina komunikace péče průměrná telefon poradce poradenství vhodné zdraví auto automobil firma Irma kvality Lea mobil nadřízený pojištění reporting služební služební auto smlouva Tea Albert Dino boty cestovní náhrady e-mail Eva hodiny Hrady město nábor náhrady světlí angličtina Ela partner řízení tarif týden flexibilní hlavní hodnocení ohodnocení Vít český Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov restaurace režim ukončení chování inzerát nabídky catering obsah Office pracovní poměr práva pravidla správa úprava vně zaslání hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování pečlivost podpora postup zaměstnanec dokumentace kromě Kroměříž obchodní výkon EU pracovní dny rozvoz česká event stráž Zlín druh Android auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl Lev NDA pracovní prostředí peníze aktuální během Brod cíle dohoda dohoda o provedení práce důchodce email Erna Ester fotograf náklady nemoc Otrokovice podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vizovice Kladno kvůli oděv zlaté inzeráty kandidát místa pomocí pracovní místa příplatek Elen Eleni manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme CV dopady interní LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov kariérní růst prostřednictvím průzkum v týdnu uklízečka úvazek zkrácený úvazek mezi Meziříčí přivydělat Rožnov Vsetín paušál security stravenkový paušál Konečný pracovnice Holub Vyškov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Oseku nad Bečvou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena