Nabídka práce "Lomnice, okres Bruntál" aktuálně 42 volných míst.

 • Opava
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 4. prosince
Nutně vás hledají
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Jiří Geisler, PROROZVOZ s.r.o., První novinová společnost a.s., Enter-Prise Sorting, s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, Moveto Delivery s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., DH Pizza s.r.o., ZLKL, s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, BASIC Česká republika, z.s., Česká pošta, s.p.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Opava, Prostějov, Celá ČR, Nový Malín, Krnov, Olomouc, Bludov, okres Šumperk, Loštice, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Smržice, Přerov, Kostelec na Hané, Přemyslovice, Kralice na Hané

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

co do hledám hodiny hodnocení IT Ivo je k kariérní růst ke kol komunikace ku Mark marketing Most na nad náplň práce NDA Nika nový o ob od odměny ohodnocení Ota plat po práce pro prostřednictvím průzkum před při růst s Sam se SOU školení to u v v týdnu ve vo z za administrativní AJ Ali doba důchod kancelář kolem Luže možnost odpovědnost OZP pod pracovní pracovní doba Prostějov prostředí přivýdělek společnost společnosti stabilní úvazek vhodná vod výdělek vysoké zdravotní ze Android auto automobil Ben benefit bez ČR dle flexibilní iOS Lev měsíc Městec mobil partner peníze plán podle podnik přes rozvoz směny spokojenost spolupráce systém telefon Tom zaměstnání Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP e-mail Eva HR Hrady kurz město nabídka nábor náhrady nová světlí Šumperk vyšší vz benefity bonus dění Dino Hrubá hrubá mzda ISO Iva kvality Lom mzda nepřetržitý Nick nové ode Olomouc ošetřování pečlivost podpora postup pozice praxe řízení smlouva stravenky týden uchazeč vedení vzdělání zaměstnanec Ela firma horní Irma samostatnost akce Amy bonusy dolní Ina kurzy mimo oblečení Oto povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vzdělávání zapůjčení zdarma astronom český gastro kolegové Lech občerstvení Oleg pitný režim Plumlov restaurace režim ukončení chování inzerát nabídky Sami A4 důchodce interní obchodní pracovní pozice pracovník příspěvek víkend Zruč pro zaměstnance zkrácený úvazek plnění Sadská agentura data kvalita odpověď online otázky pec rozhovor STK zkušenosti brigáda plánování sklad třídění kandidát platy příplatky Vít výplaty administrativa Albert bezpečnost činnost dotazy kvalifikace Nikol angličtina tarif znalost auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl výplata formulář Opava česká event stráž Malý nemoc pizza pizzař priorita Rita zaslání životopis 3D během pracovní dny studium technologie Teo uplatnění vedoucí vně absolvent absolventy nabídka práce pomocí vhodné Hranice mzdy operátor pracoviště gastronomie Jaroš pracovní nabídka Velké výhody místo výkon vyučení v oboru asistent asistentka loajalita pečovatel budoucnost Ema krom motivační dopis výsledky znalosti místa Petr Petra poštovní pošty pracovní místa show hlavní krásné získání
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lomnici a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena