Nabídka práce "Heřmanice u Oder" aktuálně 62 volných míst.

 • Opava
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledají
 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SUNSKI spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Andulka services s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., První novinová společnost a.s., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., Milan Blažek, Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., LogicVision s.r.o., Jiří Geisler, Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, CZECH FLEET, družstvo

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Olomouc, Nový Jičín, Ostrava, Opava, Šenov u Nového Jičína, Hranice, okres Přerov, Lipník nad Bečvou, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Děhylov, Kateřinice, okres Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm, Sviadnov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Vsetín, Havířov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

akce Amy bonus bonusy co dle do dolní DPČ DPP hledám Ina je k kol ku kurz kurzy Luže mimo možnost na náplň práce Nika nová o ob oblečení od ode odměny Oto plat po pod povinnost povinnosti práce pracovní pro Přemysl s se seminář sport stravování to u ubytování v ve vo vz vzdělávání z za zapůjčení zdarma ze brigáda činnost dění docházka IT Ivo ke místo mzdy nad platy pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti pracovník před přes příplatky sklad státní svátek stran svátek třídění uchazeč vhodná víkend výplaty den Ostrava mobil mzda plán plánování podle při směny stabilní telefon AJ Ali bez bezpečnost česká event komunikace Most odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž administrativní Bor CV data Dino dopady HR interní Lea LinkedIn management Mark marketing nové nový obchodní Oleg osobní rozvoj Ota prostředí Role rozvoj růst Skuteč spokojenost spolupráce uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 doba Jičín Lev měsíc partner pečlivost pozice pracovní doba pracovní pozice příspěvek řízení SOU Šenov Zruč astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš nabídka pracovní nabídka praxe společnosti Tom Velké výhody výplata asistent asistentka Iva loajalita pečovatel Rita školení vzdělání zdravotní Ben operátor stravenky systém znalost budoucnost dopis Ema krom motivační dopis pec vedení výsledky znalosti životopis hodiny hodnocení kariérní růst NDA ohodnocení prostřednictvím průzkum v týdnu e-mail flexibilní formulář chování nabídky Sami Android auta bankovní ČR Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva výdělek administrativa dotazy kvalifikace Nikol důchod důchodce hlavní otázky paušál přivýdělek security stravenkový paušál týden vně auto automobil město mezi Meziříčí nábor nemoc světlí Valašské Meziříčí Vsetín zaměstnání 3D absolvent absolventy domov EU boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady vyšší český hospodyně inzerát odpověď okolo péče vod jídlo Martin příplatek výroba kancelář A4 OZP volno hodina outsourcing v zahraničí vhodné zahraničí moravská inzeráty kandidát kvality místa nepřetržitý postup pracovní místa pracovní poměr oděv služební ATS elektro Lada Němec práce z domova práva přede překlad správa Vít vysoké Hrubá hrubá mzda kontrolor Lech plnění podpora přesčas restaurace agentura kvalita online rozhovor STK benefit benefity Nick psycholog Tim včetně via vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel kamerový systém nemocnice agentury Lena novinář pracovní prostředí Ria uchazeči získání dárky hledat pravidla průvodní dopis přivydělat Frýdek Frýdlant Jablunkov Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm firma Irma kolegové občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov režim ukončení Lom Olomouc ISO ošetřování kolem Sadská pro zaměstnance průměrná poradce poradenství zdraví nadřízený pojištění reporting služební auto Tea Albert angličtina Ela tarif lahůdky pokladní aktuální dohoda dohoda o provedení práce
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Heřmanicích u Oder a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena