Nabídka práce "Bílence" aktuálně 29 volných míst.

  • Karlovy Vary
  • Terézia Kosztik
  • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVAKO-SKI, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Randstad HR Solutions s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., Aaron guard s.r.o., AVE ECONOMIE real estate s.r.o., Terézia Kosztik

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Boží Dar, Chomutov, Staňkovice, okres Louny, Most, Litvínov, Louny, Teplice, Rakovník, Lovosice, Přestanov, Ústí nad Labem, Karlovy Vary

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Ben benefit benefity Boží Dar co den Dino dle do Eva HR Ina IT Iva Ivo Jáchym Jáchymov je k Karlovy Vary kol kolem ku kurz kurzy Lev Most možnost mzda na nad náplň práce nová nový o ob občerstvení od ode Ostrov plán plánování po pod pomocí práce pracovní pro prostředí při s Sam samostatnost se seminář sport to u ubytování v Vary ve vedení Velká Velké vo vod všeobecné vysoká vz z za zapůjčení zdarma AJ Ali Bor brigáda Chomutov ke komunikace kvality Mark NDA Nika směny společnost společnosti spolupráce stabilní Tim Tom víkend ze doba DPČ DPP Ian Louny měsíc místo nabídka OZP plat pracovní doba pracovní nabídka restaurace Ria Staňkov výkon výplata asistent asistentka asistentka prodeje bez Kladno Oto Vít výhody zkušenosti Žatec hlavní inzerát kolegové krásné místa odpovědnost Oleg postup pošty pracoviště pracovní místa pracovní poměr pracovní smlouvy před SOU uchazeč vyšší agentura Amy ČR data hledám kvalita marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění podle přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání bezpečnost činnost event firma hodnocení Irma kandidát Luže ohodnocení pracovní prostředí stráž školení vhodné A4 kancelář Litvínov pečlivost podnik pozice pracovní pozice pracovník zaměstnanců Zruč dík díky krom Lech mezi nové pohovor sklad životopis brány cíle CV český flexibilní chování nábor náklady prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky Lovosice ekonom mezinárodní nabídka práce Office studium ukazatele vysoké znalost administrativa ISO poštovní růst získání domov nad Labem přes rozvoz specialist specialista Ústí nad Labem zdravotní zdravotní stav ATS auto elektro EU Lada nabídky Němec práce z domova práva přede překlad spokojenost správa systém vhodná boty mzdy platy pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den příplatky výplaty Sami telefon mimo obchodní povinnost stran vstříc důchod důchodce na dobu neurčitou včetně administrativní administrativní pracovník akce flexibilní pracovní doba kariérní růst poradenství Rita
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bílencích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena