Nabídka práce "Bezuchov" aktuálně 50 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
včerejší
 • Olomouc
 • Markéta Hrůzková
 • 200 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 24. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 23. listopadu
 • Prostějov
 • Rodina Koláčkova s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 21. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., SUNSKI spol. s r.o., LPS GUARD s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., Milan Blažek, GADO, s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., Jiří Geisler, SIMPLY5 s.r.o., Vitacall s.r.o., Markéta Hrůzková, CZECH FLEET, družstvo, Globus ČR, v.o.s., Rodina Koláčkova s.r.o., Tymbe, a.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Designer Werk s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Olomouc, Lipník nad Bečvou, Hranice, okres Přerov, Kateřinice, okres Vsetín, Kroměříž, Kojetín, okres Přerov, Zlín, Slušovice, Otrokovice, Vsetín, Šenov u Nového Jičína, Prostějov, Kopřivnice, Přemyslovice, Vyškov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze akce Amy bonus bonusy dolní DPČ DPP Ina kol kurz kurzy Luže mimo Nika nová oblečení ode odměny Oto pod povinnost povinnosti Přemysl seminář sport stravování ubytování vz vzdělávání za zapůjčení zdarma administrativa AJ Ali bez bezpečnost Bor dotazy Iva kvalifikace Nikol Ota praxe růst spolupráce systém budoucnost den dopis Ema krom motivační dopis nabídka odpovědnost Oleg pec SOU vedení výsledky vzdělání znalost znalosti životopis astronom doba gastro gastronomie HR Hranice Jaroš měsíc pracovní doba pracovní nabídka společnost společnosti Tom Velké výhody výplata asistent asistentka loajalita Most pečovatel Rita Sam samostatnost školení zdravotní Ben operátor prostředí příspěvek stabilní stravenky Zruč ČR EU při přivýdělek výdělek dokumentace flexibilní komunikace kromě Kroměříž obchodní plán plánování poradenství výkon směny česká event hodnocení ohodnocení stráž zkušenosti Zlín auto automobil druh mobil mzda podle týden Android auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba iOS partner povolení rozdíl rozvoz smlouva Lev NDA pečlivost pracovní prostředí vně peníze Sami aktuální během Brod cíle dohoda dohoda o provedení práce důchod důchodce email Erna Ester fotograf náklady nemoc nový Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně vhodné Vít Vizovice chování inzerát nabídky telefon e-mail město nábor světlí zaměstnání Ela firma Irma Kladno kvůli oděv zlaté hlavní hodina hodiny inzeráty kandidát místa pomocí postup pozice pracovní místa příplatek vyšší Elen Eleni Nick restaurace boty cestovní náhrady Eva Hrady náhrady administrativní manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme kolem Lom nové Olomouc OZP plnění pracovní pozice Sadská vysoké kancelář pro zaměstnance agentura data kvalita Mark marketing odpověď online otázky rozhovor STK benefit benefity průměrná poradce zdraví kvality Lea nadřízený pojištění reporting služební služební auto Tea Albert Dino angličtina řízení tarif český Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov režim ukončení catering obsah Office pracovní poměr práva pravidla správa úprava zaslání hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování podpora zaměstnanec mezi Meziříčí přivydělat Rožnov spokojenost Vsetín kariérní růst prostřednictvím průzkum v týdnu uklízečka úvazek zkrácený úvazek CV dopady interní LinkedIn management osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců A3 Jičín Šenov pracovní dny paušál security stravenkový paušál Konečný pracovnice Holub Vyškov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bezuchově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena