Nejlépe Placená Brigáda V Praze A Směny Jak Chceš! :-)

Pracovní poměr brigády
Lokalita Holešovice, Praha
Firma FORMICA Group, s.r.o.
Odměna 120 – 150 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pojď do našeho call centra v Holešovicích a vydělej si balík!

Nabízíme ti praxi v neustále se rozvíjejícím odvětví telemarketingu, naučíme tě prodejní i komunikační dovednosti a pomůžeme ti nastartovat kariéru.

U nás budeš kontaktovat stávající zákazníky a zpracovávat drobnou administrativu na PC.

Nabízíme ti možnost nadstandardních výdělků! Dostaneš jistou fixní mzdy a neomezené provize za uzavřené objednávky – průměrná mzda 150 Kč na hodinu.

U nás získáš možnost flexibilní docházky, rozvržení a délku směn si plánuješ pouze ty dle potřeby! Zakládáme si na pohodlném neformálním dress codu na pracovišti. Nabízíme naším zaměstnancům mnoho benefitů ve formě fit centra se saunou zdarma, zdarma stolní fotbálek, krásně vybavenou venkovní terasu, firemní akce, free wifi, dotované masáže přímo na pracovišti…

Od tebe očekáváme pouze pravidelnou docházku alespoň 90 hodin měsíčně. Při plánování směn si můžeš vybírat z těchto: Po až Pá: 8–12, 8–14, 8–16, 12–20, 14–20, 16–20 hod nebo So: 10– 18 hod. Výběr je jen na tobě. :-)

V případě zájmu o další informace stačí zaslat životopis nebo kontaktní údaje a my tě budeme telefonicky kontaktovat. Těšíme se na tebe. Denisa a Petra :-)

www.formicagroup.cz

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena