Koordinátor/ka zakázek na potisk textlu, práce z domova

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha
Firma Michaela Georgievová
Odměna 200 – 1.000 Kč / úkol

Co od Vás očekáváme:

Hledáme koordinátora zakázek na potisk textilu, práce z domova.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontakt s tiskárnami, zákazníky a naším skladem
  • komunikace mezi tiskárnou a zákazníkem
  • cenotvorba
  • aktivní hledání nových příležitostí
  • práce na 2–3 hodiny denně

POŽADUJEME:

  • výborné komunikativní dovednosti
  • bezvadný pravopis
  • smysl pro detail a dodržování termínů
  • pasivní znalost grafických programů
  • ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • firemní telefon
  • fixní základ 100,– / hod. + odměny z uskutečněných obchodů
  • práci z domova

Znalost oboru výhodou.

Zobrazit výpis brigád

  • Modřany, Praha
  • Easy Tax & Advisory s.r.o.
  • 200 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Liberec
  • OBKS Security, s.r.o.
  • 85 – 90 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. srpna
  • Ústí nad Labem
  • Marek Lízr
  • 1 000 – 5 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Kladno
  • Petr Macháček
  • 500 Kč / úkol
  • Brigáda
Zveřejněno: 26. července

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Bor den dodržování dodržování termínů domov hledám hodiny IT komunikace náplň práce odměny práce práce z domova sklad Skuteč telefon znalost dovednost firemní kontakt náplň obchod obor PR program příležitost termín tvorba z domova zákazník