- 600 – 1 000 Kč / hod
- Brigáda
- Vhodné také pro absolventy
ResSOLUTION Group s.r.o., inovativní česká výzkumná agentura s bohatými zkušenostmi v oblasti průzkumu trhu hledá brigádníky do CATI studia.
Hledáte práci z domova? Nebojíte se telefonování cizím lidem? Zajímají Vás výzkumy veřejného mínění? Staňte se telefonním tazatelem našeho CATI studia!
• Počítač nebo notebook (nejde volat přes tablet)
• Kvalitní internetové připojení
• Sluchátka s mikrofonem v setu (nejde použít zvlášť sluchátka a zvlášť mikrofon; zároveň je lepší mít sluchátka s koncovkou USB – může být i redukce z jacka do USB)
Volání probíhá pomocí prohlížeče v počítači (notebooku), tedy operátor nemá v ruce při dotazování telefon a může tak pohodlně zadávat odpovědi přímo do počítače.
Zaujala Vás tato nabídka? Tak se nám ozvěte co nejdříve!
Náš registrační dotazník můžete vyplnit zde: https://1url.cz/Nuw1o
Máte nějaké dotazy? Email: e-mail přes nebo na telefon zobrazit tel. číslo .

Přemýšlíte, zda lze dát výpověď z dohody o provedení práce e-mailem, nebo jestli stačí poslat SMS? Ukončení dohody o provedení práce má svá pravidla. Podívejme se, kdy je elektronická výpověď z DPP v pořádku a kdy se může nepříjemně zkomplikovat.

Pokud si student nebo rodič na rodičovské/mateřské dovolené chtějí přivydělat, mají možnost pracovat pod tzv. dohodou o provedení práce. Jedná se o jednoduchou a rychlou formu pracovní dohody, při které nehrozí velké papírování. Co se v DPP změnilo od roku 2026?

Pokud se chystáte na dovolenou, budete dlouhodobě mimo kancelář nebo jste nemocní, nezapomeňte si nastavit automatickou odpověď. Ukážeme vám, jak má vypadat a připojíme i vzory možných odpovědí. V článku naleznete i vzor automatické odpovědi v angličtině. Víte, že ve svém Outlooku můžete nastavit i pravidla, jak se bude příchozí pošta třídit?

Vybrat si dobře firmu, ve které budete pracovat, neznamená jen brát super výplatu. Zvlášť pokud jde o práci rukama, kde jde často i o zdraví a čas pro sebe a rodinu. Dobrý zaměstnavatel také otevřeně komunikuje, nabízí jistoty a je předvídatelný. Už při prvním kontaktu tak můžeme poznat, jestli něco nehraje.