Kontrolní práce v automobilce - Šenov u Nového Jičína

Pracovní poměr brigády
Lokalita Šenov u Nového Jičína
Firma Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Odměna 130 Kč / hod

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staňte se členy týmu automobilových součástek.

Náplň práce:

  • Lehká vizuální a manuální činnost.
  • Kontrola světel do automobilů.
  • Práce na třísměnný provoz, ranní 6 – 14, odpolední 14 – 22, noční 22 – 6 hod.
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže, starší 18ti let.

Požadujeme:

  • Dobrý zrak, pečlivost, zodpovědnost a pracovitost.
  • Spolehlivost v docházce,
  • dochvilnost, flexibilita, loajalita.

Nabízíme:

  • Smlouvu na DPP s možností postupu na HPP.
  • Plat 130/hodinu.
  • Směny po domluvě.
  • Školení a podpora při zapracování.
  • Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí.
  • Dlouhodobá spolupráce.
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava
  • KOKKINAKIS s.r.o.
  • 140 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Vinohrady, Praha
  • Prague Car Sharing s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. prosince

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ auto automobil činnost DPP IT Jičín loajalita mobil možnost náplň práce nové odpovědnost pečlivost plat podpora postup pozice práce prostředí směny SOU spolupráce Šenov vhodná člen kolektiv kontrola náplň PR přátelské příjemné součást tým vizuál vizuální