Nabídka práce "Šenov u Nového Jičína" aktuálně 63 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledají
  • Kateřinice, Vsetín
  • Milan Blažek
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Milan Přadka, ADESTRA security, spol. s r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Milan Blažek, LogicVision s.r.o., Tymbe, a.s., LPS GUARD s.r.o., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Retail Fashion s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., První novinová společnost a.s., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Petr Hofman, IDS Media CZ s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ZHENG BO s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Bílá, okres Frýdek-Místek, Sviadnov, Šenov u Nového Jičína, Kopřivnice, Hranice, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Kateřinice, okres Vsetín, Frýdek-Místek, Vsetín, Lipník nad Bečvou, Děhylov, Havířov, Bohumín, Slušovice, Stonava, Strahovice, Karviná, Český Těšín, Zlín, Třinec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž akce bonus bonusy elektro Eva kurz Lev oblečení Ota pec postup SOU spolupráce týden ubytování vz zapůjčení zdarma znalost hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via administrativní Bor CV data Dino dopady HR interní Lea LinkedIn management Mark marketing nové nový obchodní Oleg osobní rozvoj prostředí Role rozvoj růst Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy doba Jičín měsíc partner pečlivost pozice pracovní doba pracovní pozice příspěvek řízení sport Šenov Zruč hodiny kariérní růst NDA odměny prostřednictvím průzkum školení v týdnu kancelář OZP uklízečka úvazek vně zkrácený úvazek důchod důchodce hlavní otázky paušál přivýdělek security stravenkový paušál výdělek budoucnost dopis Ema krom motivační dopis nabídka Oto praxe vedení výsledky vzdělání znalosti životopis astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka společnosti Tom Velké výhody výplata asistent asistentka kurzy loajalita Luže pečovatel Rita zdravotní Ben operátor stravenky Frýdlant inzerát inzeráty kandidát lahůdky místa nad Ostravicí pokladní pracovní místa vyšší ČR EU firma Irma STK výroba aktuální auto automobil bankovní boty Dan dohoda dohoda o provedení práce flexibilní mezi Meziříčí nábor pravidla přivydělat rozvoz Rožnov ukončení Vsetín zaměstnání administrativa dotazy kvalifikace Nikol 3D absolvent absolventy domov světlí povinnost restaurace Vít agentura kvalita odpověď online plnění rozhovor benefit benefity Nick příplatek psycholog Tim včetně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 sledování služba vhodné nemoc nemocnice agentury e-mail Lena novinář pracovní prostředí Ria uchazeči získání dárky druh hledat průvodní dopis vod Frýdek Jablunkov Kopřivnice Místek Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm český hospodyně okolo péče stravování jídlo Martin volno hodina outsourcing v zahraničí zahraničí chování moravská nabídky Sami oděv služební Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora přesčas Android auta dodržování flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl formulář Bohumín dík díky Eric Král pohovor cestovní náhrady Hrady město náhrady Zlín Karviná Třinec peníze během Brod cíle email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod Vizovice vzdělávání Ela Kladno kvůli zlaté pomocí Elen Eleni
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Šenově u Nového Jičína a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena