Pomocné stavební práce

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy, cizince
Lokalita Praha
Firma ELDECO s.r.o.
Odměna 150 – 200 Kč / hod

O nás

ELDECO s.r.o., specialista na modernizace bytových domů

Náplň a místo práce:

Pomocné stavební a montážní práce, které obsahují zejména:

  • provádění kabelových drážek (sekání šliců), vysekávání otvorů pro rozvaděče a krabice, vrtání prostupů
  • montáže konstrukcí, kabelových žlabů, roštů, lišt a trubek
  • osazování rozvaděčových skříní, rozbočných a přístrojových krabic (např. sádrování krabic pod vypínače)
  • ukládání a upevnění kabelů do kabelových tras (do šliců, lišt a trubek apod.)
  • demontáže nefunkčních rozvodů staré elektroinstalace, bourací práce
  • přesuny materiálu, vybouraných a ostatních hmot, úklidové práce

Místo práce

  • většina práce je uvnitř bytových domů na našich zakázkách v Praze a okolí

Co od Vás očekáváme

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhodou bude i některá z dovedností

  • zapravení šliců, zdění, omítky (natažení lepidla a perlinky, štukování) apod.
  • sádrokartonářské práce
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

  • možnost záloh, vyplácení týdně
  • jistota stálé práce
  • přátelský pracovní kolektiv
  • v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce nebo hlavní pracovní poměr
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • ELDECO s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Peníze na ruku
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Nové Město nad Metují
  • PKPR s.r.o.
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. února
  • Hostivař, Praha
  • Hana Musilová
  • 140 – 180 Kč / hod
  • Brigáda

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

dění elektro hlavní IT místo Most možnost obsah odpovědnost pec práce pracovní pracovní poměr samostatnost specialist specialista spokojenost spolupráce staré Zruč dovednost instalace kolektiv kov linky list materiál náplň Ostatní poměr pomoc PR přátelský případ rok řidič spokojen stav stavební stroj