Pomocné stavební práce

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy, cizince
Lokalita Praha
Firma ELDECO s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)
Typ brigády ranní směna (v běžných prac. hodinách), odpolední směna
Odměna 150 – 200 Kč / hod

ELDECO s.r.o.

O nás

ELDECO s.r.o., specialista na modernizace bytových domů

Náplň a místo práce:

Pomocné stavební a montážní práce, které obsahují zejména:

  • provádění kabelových drážek (sekání šliců), vysekávání otvorů pro rozvaděče a krabice, vrtání prostupů
  • montáže konstrukcí, kabelových žlabů, roštů, lišt a trubek
  • osazování rozvaděčových skříní, rozbočných a přístrojových krabic (např. sádrování krabic pod vypínače)
  • ukládání a upevnění kabelů do kabelových tras (do šliců, lišt a trubek apod.)
  • demontáže nefunkčních rozvodů staré elektroinstalace, bourací práce
  • přesuny materiálu, vybouraných a ostatních hmot, úklidové práce

Místo práce

  • většina práce je uvnitř bytových domů na našich zakázkách v Praze a okolí

Co od Vás očekáváme

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhodou bude i některá z dovedností

  • zapravení šliců, zdění, omítky (natažení lepidla a perlinky, štukování) apod.
  • sádrokartonářské práce
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

  • možnost záloh, vyplácení týdně
  • jistota stálé práce
  • přátelský pracovní kolektiv
  • v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce nebo hlavní pracovní poměr
Zobrazit výpis brigád

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Odbory - proč a jak je založit

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

dění elektro hlavní IT místo Most možnost obsah odpovědnost pec práce pracovní pracovní poměr samostatnost specialist specialista spokojenost spolupráce staré Zruč dovednost instalace kolektiv kov linky list materiál náplň Ostatní poměr pomoc PR přátelský případ rok řidič spokojen stav stavební stroj