Pomocné stavební práce

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy, cizince
Lokalita Praha
Firma ELDECO s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)
Typ brigády ranní směna (v běžných prac. hodinách)
Odměna 150 – 200 Kč / hod

O nás

ELDECO s.r.o., specialista na modernizace bytových domů

Náplň a místo práce:

Pomocné stavební a montážní práce, které obsahují zejména:

  • provádění kabelových drážek (sekání šliců), vysekávání otvorů pro rozvaděče a krabice, vrtání prostupů
  • montáže konstrukcí, kabelových žlabů, roštů, lišt a trubek
  • osazování rozvaděčových skříní, rozbočných a přístrojových krabic (např. sádrování krabic pod vypínače)
  • ukládání a upevnění kabelů do kabelových tras (do šliců, lišt a trubek apod.)
  • demontáže nefunkčních rozvodů staré elektroinstalace, bourací práce
  • přesuny materiálu, vybouraných a ostatních hmot, úklidové práce

Místo práce

  • většina práce je uvnitř bytových domů na našich zakázkách v Praze

Co od Vás očekáváme

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhodou bude i některá z dovedností

  • zapravení šliců, zdění, omítky (natažení lepidla a perlinky, štukování) apod.
  • sádrokartonářské práce
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

  • možnost záloh, vyplácení týdně
  • jistota stálé práce
  • přátelský pracovní kolektiv
  • v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce nebo hlavní pracovní poměr
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • ELDECO s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Peníze na ruku
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Vršovice, Praha
  • T.M.B. Business & Marketing Company s.r…
  • 150 – 160 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 15. srpna
  • Hradec Králové
  • Brigáda
    Benefity:
  • Praha
  • OBKS Security, s.r.o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

dění elektro hlavní IT místo Most možnost obsah odpovědnost pec práce pracovní pracovní poměr samostatnost specialist specialista spokojenost spolupráce staré Zruč dovednost instalace kolektiv kov linky list materiál náplň Ostatní poměr pomoc PR přátelský případ rok řidič spokojen stav stavební stroj