Pomocné stavební práce

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy, cizince
Lokalita Praha
Firma ELDECO s.r.o.
Odměna 150 – 200 Kč / hod

O nás

ELDECO s.r.o., specialista na modernizace bytových domů

Náplň práce:

Pomocné stavební a montážní práce, které obsahují zejména:

  • provádění kabelových drážek (sekání šliců), vysekávání otvorů pro rozvaděče a krabice, vrtání prostupů
  • montáže konstrukcí, kabelových žlabů, roštů, lišt a trubek
  • osazování rozvaděčových skříní, rozbočných a přístrojových krabic (např. sádrování krabic pod vypínače)
  • ukládání a upevnění kabelů do kabelových tras (do šliců, lišt a trubek apod.)
  • demontáže nefunkčních rozvodů staré elektroinstalace, bourací práce
  • přesuny materiálu, vybouraných a ostatních hmot, úklidové práce

Co od Vás očekáváme:

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhodou bude i některá z dovedností

  • zapravení šliců, zdění, omítky (natažení lepidla a perlinky, štukování) apod.
  • sádrokartonářské práce
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost záloh, vyplácení po týdnu
  • kvalitní vybavení
  • nezkušené zapracujeme
  • nejsme fabrika, žádná výroba u pásu
  • v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce nebo hlavní pracovní poměr
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 17. dubna
  • Praha
  • Stěhování Vrána s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Peníze na ruku
  • Výplata ihned
  • Výplata denně
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. dubna
  • Praha
  • ELDECO s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Prostějov
  • Pavla Hrubá
  • 100 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 16. srpna

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

elektro IT Most možnost obsah odpovědnost pec práce samostatnost specialist specialista spokojenost Zruč dovednost instalace kov linky list náplň poměr pomoc PR rok řidič spokojen stav stavební stroj