Najděte práci ihned! Vybírejte z 25 265 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce ve Fulneku v oboru „Doprava, logistika a zásobování“ (403 inzerátů)

Ve Fulneku najdete pestrou škálu pracovních příležitostí, které odpovídají profilu menšího průmyslového a obslužného centra. Trh práce v Fulneku zahrnuje zejména výrobu a zpracovatelský průmysl, stavebnictví, logistiku, obchod a služby. Běžná zaměstnání jsou operátoři výroby, techničtí pracovníci, elektrikáři, skladníci, řemeslníci, administrativní pracovníci a lidé v oblasti péče o zákazníky nebo zdravotní a sociální péče. V regionu se objevují i nabídky v oboru dopravy a lokálních službách, včetně částečných úvazků či dočasných pracovních projektů.

Fulnek je příjemné menší město s kompaktním centrem a okolní zelení, které usnadňuje každodenní život a dojíždění. Ve městě fungují místní obchody, školky, školy a základní služby, které vytvářejí pohodlné zázemí pro rodiny i jednotlivce. Díky blízkosti větších průmyslových center a dobrému dopravnímu propojení je město atraktivní pro ty, kdo hledají rovnováhu mezi klidnějším bydlením a dostupnými pracovními nabídkami.

Z profesního hlediska hraje Fulnek roli stabilního zázemí pro malé a střední podniky napojené na širší dodavatelské řetězce. Místní trh zaměstnání je orientovaný na průmyslové řemeslné dovednosti, stavební činnosti a logistiku, doplněné službami a péčí o komunitu. Pracovní nabídky často kopírují potřeby regionálních sektorů, což vytváří prostor pro odborné profese i řemeslná povolání a přispívá k místní ekonomické stabilitě.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Plzeň, Nové Město, Praha, Praha, Ostrava, Olomouc, Vršovice, Praha, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ZIPP Brno s.r.o., XENO TRANSFER s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Comac jobs s.r.o., EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka, M G L s.r.o., Etimos Human s.r.o., ORC recycling s.r.o., JOBSTART s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., 21 Consult Group s.r.o., RenoServices, s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., RKL Opava, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., RAVEN CZ a.s., SCHOTT Termofrost s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., OVOCENTRUM V+V s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., C.S.CARGO a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., PAME-OSTRAVA s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s., Orienta Czech s.r.o., Moderní Garáže s.r.o., Schwarz-Transport s.r.o., Jiří Trávníček, Grafton Recruitment s.r.o., Pragolematik s.r.o., LEVITrans s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., TopCNC s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Strojmistr / Strojmistrová, Strojvedoucí, Závozník / Závoznice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Brusič / Brusička, Uklízeč / Uklízečka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Policista / Policistka, Traktorista / Traktoristka

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka | EMPRES-IN CZ s.r.o.,… | Hrušov, Ostrava Hrušov, Ostrava (33 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. května
M G L s.r.o. | M G L s.r.o. | Odry Odry (8 km)
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. května
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Nový Jičín Nový Jičín (15 km)
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. května
Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o. | Röchling Automotive… | Kopřivnice Kopřivnice (21 km)
  • 34 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
RKL Opava, spol. s r.o. | RKL Opava, spol. s r.o. | Suché Lazce, Opava Suché Lazce, Opava (22 km)
  • 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
SCHOTT Termofrost s.r.o. | SCHOTT Termofrost s.r.o. | Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí Krásno nad Bečvou, Valašské… (27 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
OVOCENTRUM V+V s.r.o. | OVOCENTRUM V+V s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí (27 km)
  • 120 000 – 140 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. května
ČESKÉ PLOTY, s.r.o. | ČESKÉ PLOTY, s.r.o. | Vítkovice, Ostrava Vítkovice, Ostrava (28 km)
  • 38 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
PAME-OSTRAVA s.r.o. | PAME-OSTRAVA s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava (31 km)
  • 42 000 – 105 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | CARGO-HORTIM, spol. s r.o. | Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou (31 km)
  • 45 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. května
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí (35 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
TopCNC s.r.o. | TopCNC s.r.o. | Petřvald, Karviná Petřvald, Karviná (37 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května



Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.