Hledáme lidem práci Manpower

Marketingový analytik JUNIOR

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme menší společnost, která se zabývá zpětným odběrem pneumatik a jejich ekologickou recyklací od firem jako je např.: Michelin, Continental, Firelli a další. Sídlíme v Brně ve Slatině.

Popis pozice:

Budete součástí malého týmu, ve kterém je potřeba hodně spolupracovat. Budete se podílet hlavně na marketingové kampani v ČR a SK a řídit se platnou legislativou. Občas je potřeba připravit prezentaci (i v AJ). Budete monitorovat média, analyzovat data a vytvářet databáze. Také spravovat Facebook a webové stránky a tvořit obsah pro online marketing. Dále budete vykonávat související administrativu.

Profil kandidáta:

Nejdůležitější je pro nás, aby náš nový kolega nebo nová kolegyně měl/a zájem pracovat v marketingu a měl/a analytické myšlení. Aby počítal/a s tím, že občas bude spíš pracovat jen za počítačem a spravovat databázi, ale jindy bude práce zase velmi kreativní. Také musí mluvit anglicky - minimálně úroveň B1; a umět pracovat v MS Excel a PowerPoint. Samozřejmostí je, že do našeho malého týmu hledáme týmového hráče a zodpovědného člověka.

Nabízíme:

Velmi motivující mzda s navýšením po zaškolení
Pravidelné roční odměny
Flexi passy
Stravenky v hodnotě 118,-
Každoroční navyšování mezd
5 týdnů dovolené
Individuální přístup k benefitům
Kurzy angličtiny
Kvalitní zaškolení
Práce od pondělí do pátku (8:00 - 16:30)

  • Brno
  • ATLAS software a.s.
  • 50 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Praha
  • ARBES Technologies, a.s.
Zveřejněno: 10. března
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
  • 24 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Olomouc
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Rudná, Praha-západ
  • Česká mailingová společnost, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 2. května
  • Kutná Hora
  • Finanční Institut s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Chodová Planá
  • Schmelzer s. r. o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Neratovice
  • ITAL MARMI s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Ruzyně, Praha
  • STAFF HOTEL CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Ostrava
  • Tietoevry Tech Services Czechia s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Stonava
  • OKD, a.s.
  • 23 500 – 35 000 Kč
  • Liberec
  • DGS Druckguss Systeme s.r.o.
  • 20 300 – 22 300 Kč

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ analytik anglicky benefit ČR data ekolog EU Facebook hledám HR IT kandidát kolega kurz kurzy marketing média Most mzda náplň práce nová obsah odměny online plat pozice práce SOU společnost stravenky školení databáze díl dovolené kolegyně kreativní kvalitní myšlení náplň odpovědné počítač PR profi přístup roční součást tým výše zájem