Hledáme lidem práci Manpower

Brusič - R/O směna - Rumburk

Lokalita Rumburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobní společnosti hledáme šikovné a manuálně zručné brusiče na 2 směny ( ranní a odpolední )

Popis pozice:

- broušení a začišťování vyrobených produktů

- nanášení barev a ošetření materiálu

- údržba použitých přístrojů

- spolupráce napříč oddělením

Profil kandidáta:

- technické vzdělání výhodou

- praxe v oboru výhodou - jinak rádi zaučíme

- aktivní přístup k práci

- zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost

Nabízíme:

- Fixní mzdu + bonusy + příplatky za ztížené pracovní prostředí ( 24 000 - 30 000 )

- Týden dovolené navíc

- Závodní stravování

- Možnost karierního růstu

- Další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

  • Skalice u České Lípy
  • AGRO Starý Týn společnost s ručením…
  • 28 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
včerejší
  • Děčín
včerejší
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ústí nad Labem
Zveřejněno: 22. dubna
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Rumburk
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. června
  • Zruč nad Sázavou
  • open recruitment s.r.o.
  • 30 000 – 49 500 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 1. září
  • Vysoké Mýto
  • Ivan Ševčuk
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Česká Třebová
  • ARMAT spol. s r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Velký Bor
  • Výrobně-obchodní družstvo VELKÝ BOR
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Čejč
  • Izolex Moravia, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč

AGRO Starý Týn společnost s ručením omezeným, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IDS LocoCare s.r.o., MALDECOR s.r.o., 1ku1 s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., Minit, s.r.o., DISPONERO s.r.o., Skanska a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., Manuvia Praha

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Tesař / Tesařka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Skalice u České Lípy, Děčín, Starý Týn, Úštěk, Liberec, Český Dub, Ústí nad Labem, Hodkovice nad Mohelkou

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

benefit benefity bonus bonusy Bor den email hledám IT kandidát možnost náplň práce odpovědnost ošetření plat pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky Rumburk růst směny společnost společnosti spolupráce stravování strukturovaný životopis týden týden dovolené navíc vzdělání Zruč životopis bar dovolené kov materiál náplň navíc obor oddělení odpovědní PR profi přístup směna stroj šetření technické údržba výrobní závod