Brusič kovů na 2 směny

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti s manuální prací nebo přímo s broušením kovů? Pak hledáme právě Vás.

Práce na 2 směny přímo v Hradci Králové

Popis pozice:

broušení nerezových plátů, ze kterých se vyrábí nerezové válce

dodržování technologických postupů dle dokumentace

obsluha brusky, děrování plátů, příprava na další pracovní postup

práce v 2 směnném pracovní režimu

Profil kandidáta:

manuální zručnost a šikovnost

zkušenosti s broušením kovů

ochota pracovat v 2 směnném pracovním režimu

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu

dotované stravování nadstandardní zdravotní péče

vánoční prémie pro každého, odměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku

odměny při významných životních událostech - svatba, narození dítěte

mikulášské balíčky pro děti, dětský den

Máte zájem o tuto nabídku?