Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Správce údržby a servisu, flexi prac. doba, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Zajímá Vás práce na 1 směnu s flexibilním začátkem/koncem prac. doby v moderním klimatizovaném prostředí pro stabilního mezinárodního výrobce? Máte vzdělání v elektrooboru a zvládnete komunikaci s dodavateli a čtení tech. dokumentace v angličtině? Chcete získat motivující mzdu a mít spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč na rok), výhodné tarify na volání pro Vás i členy rodiny, aj.? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovného správce údržby a servisu přímo do kmenového stavu společnosti. A co by bylo Vaším úkolem? - Provádět pravidelnou údržbu na přidělených zařízeních (jako např. vstřikolis, SMT linka, CNC, a další) - Plánovat a zajišťovat externí smluvní servis - Spravovat modul údržby zařízení v informačním systému – zaevidování zařízení, stanovení periody, dokumentace - Objednávat a zajišťovat servisní díly a materiál Místo výkonu práce: Benešov (výborná dopr. dostupnost od autobusu i vlaku) Nabízíme: - motivující mzdu dle praxe - 4 dny sickdays - flexibilní začátek/konec prac. doby - Vánoční odměny (13. plat) - Výhodné rodinné volání a tarify - Roční příspěvek formou Kafetérie - 30.000 Kč - Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sport, kulturu - 5 týdnů dovolené - Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda, sirup, dotované zmrzliny - Výborná dopravní dostupnost od autobusového i vlakového nádraží - Možnost kariérního růstu - Přátelský kolektiv - Čisté a klidné, klimatizované pracovní prostředí a další zajímavé benefity - Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky) Požadujeme: - vzdělání v elektro oboru - alespoň malou zkušenost s opravami elektrických zařízení - schopnost číst technickou dokumentaci a manuály zařízení - schopnost čtení dokumentace a kontakt se zahraničními dodavateli strojů v angličtině - řidičský průkaz – sk. B

  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Praha
  • Pivovarský dvůr Chýně s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Karlovy Vary
  • INSTALACE KV s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ akce auto benefit benefity Benešov bonus bonusy Bor doba dokumentace elektro flexibilní hledám HR IT linka mezinárodní místo možnost náplň práce nové občerstvení odměny plán plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek růst řízení společnost společnosti sport stabilní stravenky tarif tarify výkon vzdělání zdarma životní pojištění člen dar díl dny doby dokument dopravní dovolené elektrický externí firemní informační kariérní kolektiv kontakt kov materiál místo výkonu práce možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní obor oprava penzijní PR přátelský příspěvky roční rok řidič servis schopnost sickday smluvní stav stroj systém úkol večírky zahraniční zkušenost životní