Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč CO2 i TIG, na ŽL až 330 Kč/h i HPP až 250 Kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 60.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Požadavky:

  • Praxi na pozici Svářeč min. 2 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
  • svařování – zkoušky dle ČSN EN ISO 9606–2, min. ZK 135 1
  • Před nástupem se provádí pracovní zkouška

Pracovní náplň, popis činnosti:

  • Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel svařování metodou CO2 i TIG/ hliník
  • Nabízíme práci pro svářeče, i partie při svařování kolejových vozidel
  • Pracuje se v halách

Nabízíme:

  • SMLOUVU NA HPP ČI SPOLUPRÁCE NA ŽL
  • MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
  • MOŽNOST ZÁLOH
  • MOŽNOST PŘESČASŮ
  • JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
  • ROZŠÍŘENÍ KVALIFIKACE SVÁŘEČE
  • NÁSTUP IHNED

V připádě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Holýšov
  • Roman Tykvart
  • 37 000 – 49 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Dolní Morava
  • Slovačíková Monika
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Fitness na pracovišti
  • Litomyšl
  • Michaela Havelková
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Lomnice nad Popelkou
  • Aneta Dušková
  • Malá Strana, Praha
  • Ozren Vlahov
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Bohumín

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

činnost dokumentace ISO kvalifikace náplň práce postup požadavky práce pracovní svařování zkouška znalost činnosti dokument kontakt nabízíme práci náplň PR pracovní náplň rok schopnost technolog zkoušky