Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedení projektů zlepšování v zakázkové výrobě, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Máte zkušenost s vedením projektů či vylepšováním procesů? Chtěl/a byste pracovat ve firmě s rodinnou atmosférou, která staví na dobrých vztazích, férovém přístupu a svobodě v práci? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného kolegu, který povede projekty zlepšování do malého týmu 5ti lidí! Nabízíme motivující bonusy, flexibilní prac. dobu i možnost práce z domu, z kanceláře z Nového Bydžova či Hradce Králové, a mnoho dalšího.

  • Vedení projektů zaměřených na zlepšování procesů ve firmě, automatizace
  • inovace a optimalizace procesů, návrhy nových prac. postupů ke zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce
  • jednání s dodavateli, spolupráce při zavádění nových výr. linek
  • trénink zaměstnanců v oblasti zlepšování procesů

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy – dle zkušeností
  • Flexibilní prac. dobu
  • Možnost pracovat z kanceláře v Novém Bydžově, občasně i z Hradce Králové nebo z domu
  • Týden dovolené navíc + 3 dny zdravotní volno
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci pro stabilní společnost
  • Flexi pass a další zajímavé benefity

Požadujeme:

  • Zkušenost z obdobné pozice či s vedením projektů
  • Schopnost domluvit se anglicky (ale není nutností)

  • Jičín
  • Complete Internet Services, s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. ledna
  • Přepeře, Semily
  • Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. března
  • Kosmonosy
  • ESPERANTO s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Písek
  • Probační a mediační služba
  • 13 040 – 18 780 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 4. července
  • Vratimov
  • KES - kabelové a elektrické systémy,…
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Praha
  • Freight People, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Lipno nad Vltavou
  • Lipno Gastro Services s.r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ anglicky auto benefit benefity bonus bonusy Bydžov den dění flexibilní hledám hodnocení HR inovace IT kancelář králové možnost náplň práce nové ohodnocení postup pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek společnost spolupráce stabilní stravování týden týden dovolené navíc vedení volno zaměstnanců zdravotní automat automatizace dny dovolené finanční jednání kov náplň navíc oblast oblasti PR proces procesů projekt přátelské příjemné přístup schopnost stav tým výroby výše zkušenost zvýšení