Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Seřizovač/ka lisovny plastů - ubytování Brno, 35 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Základní

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Zodpovědnost za provedení montáže a demontáže forem na vstřikovacích strojích.
  • Hledání příčin nedostatků zjištěných při procesu vstřikování a spolupráce na jejich odstraňování.
  • Zodpovědnost za nastavení vstřikovacích strojů.
  • Aktivní spolupráce s technologem při rozjezdu nových projektů.
  • Programování vstřikovacích strojů.

Požadujeme

  • Minimálně 1 rok praxe v oboru seřizovač.
  • Zodpovědnost, cit pro detail.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Schopnost týmové práce
  • Práce v nepřetržitém provozu (denní, noční směny).

Nabízíme

  • HPP.
  • Závodní stravování.
  • Dotované ubytování.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Čisté pracovní prostředí.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Rybník, Ústí nad Orlicí
  • SOLEA CZ výrobní družstvo
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Studená, Jindřichův Hradec
  • STYL, výrobní družstvo knoflíkářů,…
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • 32 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Hradec Králové
  • ŠINDLER'S., s.r.o.
  • 24 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Písek
  • Teplárna Písek, a.s.
  • 38 000 – 38 500 Kč
  • Písek
  • Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Brno
  • open recruitment s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Příbram
  • Carpathian Dream s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Příbram
  • V.R.E.,spol. s r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Stříbro
  • Farní charita Stříbro
  • 26 400 – 33 500 Kč
  • Tachov
  • J e d n o t a , spotřební družstvo v…
  • od 21 000 Kč
  • Náchod
  • Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • od 19 700 Kč
  • Vamberk
  • Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Dobruška
  • ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a…
  • 22 000 – 31 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Bor Brno den ISO IT náplň práce odpovědnost pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek směny spolupráce stravování ubytování vedení kov náplň obor penzijní penzijní pojištění PR proces program projekt rok schopnost stav stroj technolog tým závod