Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Dvůr Králové nad Labem
do 27.400 Kč
  • praxe výhodou
  • fyzicky náročná práce
  • práce ve vícejazyčném týmu

Sídlo firmy

Brintesia Rent s.r.o.
Švehlova 46
544 01 Dvůr Králové nad Labem

IČO: 07804920
Datová schránka: ssptb6f
Další informace:
GPS: 50.429154,15.815167,
S-JTSK: -639367.45 -1017749.66, RUIAN: 23088311

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Stavební bytové družstvo Družba Pardubice | Stavební bytové družstvo… | Trnová, Pardubice Trnová, Pardubice
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
včerejší
KVIS Pardubice a.s. | KVIS Pardubice a.s. | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. července
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Pardubice Pardubice
  • 85 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
KVIS Pardubice a.s., Penta Hospitals CZ, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., TZB group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., Stavební bytové družstvo Družba Pardubice, mBlue Czech, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ACP Engineering s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., FiberTech s.r.o., JASTAV, spol. s r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, FAST střechy s.r.o., Rubena, s.r.o., DAMAREZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Orienta Czech s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., MarkZPro s.r.o., H.A.N.S. stavby, a.s., Metrostav a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dopravce / Dopravkyně, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pokrývač / Pokrývačka, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Revizní technik / technička, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Zedník / Zednice, Projektový / projektová manažerka, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Izolatér / Izolatérka, Fasádník / Fasádnice, Konzultant / Konzultantka v technických oborech

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pardubice, Třebeš, Hradec Králové, Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Trnová, Pardubice, Pouchov, Hradec Králové, Živanice, Jičín, Slezské Předměstí, Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Celá ČR, Semtín, Pardubice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.