Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Znojmo
17.000 – 22.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 20. 11. 2017

praxe v obsluze zákazníka výhodou, příprava a prodej rychlého občerstvení, zdrav. průkaz, práce s financemi, PD: 1. týden po-pá 10.30–18.00, 2. týden po-čt 18.00–22.30, so 14.30–02.30, ne 14.30–22.30, ing. Stáňová tel. zobrazit tel. číslo po 10.00 hod.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
AWEC Prenas s.r.o. | AWEC Prenas s.r.o. | Moravské Budějovice Moravské Budějovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
AWEC Prenas s.r.o. | AWEC Prenas s.r.o. | Moravské Budějovice Moravské Budějovice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
Aptec production s.r.o. | Aptec production s.r.o. | Hodonice, Znojmo Hodonice, Znojmo
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Dům sv. Antonína | Dům sv. Antonína | Moravské Budějovice Moravské Budějovice
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. srpna
AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby | AWP P&C Česká republika -… | Celá ČR Celá ČR
  • 30 000 – 33 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
Aptec production s.r.o. | Aptec production s.r.o. | Hodonice, Znojmo Hodonice, Znojmo
  • 70 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
Kebab Bonema s.r.o. | Kebab Bonema s.r.o. | Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
Teleperformance CZ, a.s. | Teleperformance CZ, a.s. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 14 500 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | Prostějov Prostějov
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
OMJ s.r.o. | OMJ s.r.o. | Zábřeh Zábřeh
  • 20 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
ECE Group, s.r.o. | ECE Group, s.r.o. | Liberec Liberec
  • 14 000 – 24 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
VIVACO s.r.o. | VIVACO s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • od 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Ivana Rychtářová | Ivana Rychtářová | Protivín Protivín
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
N A S I A K O spol. s r.o. | N A S I A K O spol. s r.o. | Dalovice, Karlovy Vary Dalovice, Karlovy Vary
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Aleš Kabelka | Aleš Kabelka | Louny Louny
  • od 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Veřejné stravování CZ, a.s. | Veřejné stravování CZ, a.s. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • 14 000 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Atelier M.A.A.T., s.r.o. | Atelier M.A.A.T., s.r.o. | Tábor Tábor
  • 9 150 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
UNIQA pojišťovna, a.s. | UNIQA pojišťovna, a.s. | Trutnov Trutnov
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
OTSUKA BRANO s.r.o. | OTSUKA BRANO s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
Parkhotel Plzeň Congress Center s.r.o. | Parkhotel Plzeň Congress… | Plzeň Plzeň
  • od 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna
1. ZLATÁ SERVISNÍ s.r.o. | 1. ZLATÁ SERVISNÍ s.r.o. | Nový Jičín Nový Jičín
  • 17 500 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
siMMar & sons s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., ŠEVČÍK GROUP a.s., ManpowerGroup s.r.o., AWEC Prenas s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DELIKANA, s.r.o., Aptec production s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Dům sv. Antonína, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Řidič / Řidička, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Zdravotní bratr / sestra, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Technolog / technoložka výroby, Právník / Právnička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Miroslav, Znojmo, Celá ČR, Hrabětice, Dukovany, Moravské Budějovice, Moravský Krumlov, Dyje, Hodonice, okres Znojmo

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT