Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Obchodní referent - nákupčí v oblasti zemědělství

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Domažlice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro posilnění obchodního týmu významné nadnárodní společnosti zabývající se velkoobchodem se zemědělskými komoditami hledáme nového kolegu. m / ž

Hledáte výzvu? My hledáme ambiciózní a talentované osobnosti!

Co bude Vaším úkolem:

komplexní péče o zákazníky včetně pravidelných návštěv
vyhledávání a realizace obchodních případů
mapování trhu
osobní i telefonické jednání s tuzemskými a zahraničními zákazníky
administrativní činnost spojená s obchodními případy
služební cesty
osobní jednání s dodavateli
dohled nad dodržováním termínů a zodpovědnost za plnění plánů
komunikace s logistickým oddělením

Co požadujeme?

SS, VŠ vzdělání
praxe v obchodní společnosti kteréhokoliv oboru výhodou
komunikativní znalost cizího jazyka (AJ / NJ)
příjemné vystupování a obchodního ducha
komunikační a organizační schopnosti
prezentační dovednosti a časovou flexibilitu
dobré znalosti práce na PC-MS Office
řidičský průkaz: sk. B, aktivní řidič
spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
zájem o dlouhodobou spolupráci, loajalitu

Co nabízíme:

Velmi dobré finanční ohodnocení
Odborné zaškolení
Profesní růst
Široké portfolio benefitů včetně teambuildingů
Příjemný pracovní kolektiv
Prostor na využití vědomostí a dovedností s možností stát se odborníkem v obchodě

  • Domažlice
  • AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna
  • Domažlice
  • Wannee Řeháková
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. února
  • Česká Kubice
  • VIPbeauty s.r.o.
  • od 21 500 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Thi Dung Pham
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Holýšov
  • Ismet Jusufi
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Nýrsko
  • Domov pro osoby se zdravotním…
  • 20 900 – 21 900 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Janovice nad Úhlavou
  • Intertell spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Švihov, Klatovy
  • CarTech Garage s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Klatovy
  • AUTOSPECTRUM B + K s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Klatovy
  • Autobusy VKJ s. r. o.
  • od 19 900 Kč
  • Klatovy
  • BROOKLYN BARBER SHOP s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Klatovy
  • BLOHMANN spol. s r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Klatovy
  • KOPEČNÝ AUTO s.r.o.
  • Pardubice
  • K2 Machine s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Lukov, Zlín
  • PARABEL s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 12. května
  • Ivanovice na Hané
  • Bioveta, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Šumperk
  • DON Company s.r.o. v likvidaci
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Krouna
  • Základní škola a mateřská škola Krouna
  • 17 260 – 21 930 Kč
  • Děčín
  • Lukáš Čičmanec
  • od 25 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Anna Monsportová
  • od 75 Kč / hod
  • Černý Most, Praha
  • Way to work s.r.o.

Partners Financial Services, a.s., EVROPA realitní kancelář, Mobile World s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., IMPORTO Drive s.r.o., jsme.cool, s. r. o., Česká spořitelna, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s., Wannee Řeháková, Amani Ibrahimová, WAGNER TECH k.s., Rosenberg s. r. o., Mayuree Lamom, VIPbeauty s.r.o., Thi Dung Pham, TRAKLIS s.r.o., Václav Kaděra, Ismet Jusufi, Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, Intertell spol. s r.o., CarTech Garage s.r.o., Klatovská dopravní společnost s.r.o., STRAVBYT s.r.o., AUTOSPECTRUM B + K s.r.o., Autobusy VKJ s. r. o., FRIGOTRANS OULEHLE s.r.o., BROOKLYN BARBER SHOP s.r.o., BLOHMANN spol. s r.o., KOPEČNÝ AUTO s.r.o., Van Quan Le

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Lakýrník / Lakýrnice, Elektromechanik / Elektromechanička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Domažlice, Celá ČR, Staňkov, okres Domažlice, Klatovy, Stod, Klenčí pod Čerchovem, Česká Kubice, Chudenín, Holýšov, Nýrsko, Janovice nad Úhlavou, Švihov, okres Klatovy

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

administrativní administrativní činnost AJ benefit Bor činnost dodržování hledám hodnocení HR IT komunikace Luže Most možnost náplň práce nové obchodní odpovědnost Office ohodnocení péče plán plnění práce pracovní praxe růst služební společnost společnosti školení teambuilding telefon vzdělání zemědělství znalost znalosti cesty dovednost finanční jazyk jednání kolektiv komunikační náplň národní obchod oblast oblasti obor odbor odborné oddělení odpovědný organizační schopnost organizační schopnosti osobní osobnost PC PR profesní příjemné příjemný případ přístup rok řidič schopnost schopnosti talent termín trh tým úkol zahraniční zájem zákazník země zemědělský