Svářeč/-Ka - Operátor-Ka Svařovacího Robota

Smluvní vztah jiný
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Štítina
Firma ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Svářeč / Svářečka
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

*KO: Hanzlíková Lucie Ing., tel.: zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.
V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo alespoň krátký email s kontaktem na vás.

Významná strojírenská výrobně-obchodní skupina ISMM se sídlem v Ostravě se čtyřmi vlastními výrobními závody, která působí dlouhodobě v oblasti kooperační strojírenské výroby orientované na zahraniční trhy s exportem do 10 zemí EU, hledá pro rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozice:
Svářeč – operátor svařovacího robota
Náplň práce: obsluha svářecího robota, příprava materiál, kontrola materiálu a hotového výrobku, kontrola procesu svařování, odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů, pomocné práce na pracovišti.
Požadujeme: praxe v ručním svařování, praxe na robotu výhodou, nikoliv podmínkou, příležitost pro šikovné absolventy, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, znalost práce s PC.
Nabízíme: práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování, možnost získání delší dovolené, podnikové půjčky, čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního růstu.

  • Opava
  • FERRAM, a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Neratovice
  • Rybka, poskytovatel sociálních služeb
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská krajská nemocnice a.s.
  • 30 000 – 51 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Hranice, Přerov
  • Clean up s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Eurogastro catering s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Přerov
  • Montáže Engineering s.r.o.
  • od 24 300 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • ŠEBESTA VHS, v.o.s.
  • 17 800 – 21 000 Kč
  • Teplice
  • A L T E K O Teplice spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Frýdlant
  • Antonie Hotels s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Frýdlant
  • Liberec
  • Alexandr Kendik JUNIOR
  • od 23 000 Kč
  • Liberec
  • 19 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., GrapeNet s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., FERRAM, a.s., FILSON s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Laborant / Laborantka, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Metrolog, Servisní technik / technička, Technik / technička automatizace

Ostrava, Český Těšín, Bílov, okres Nový Jičín, Bruntál, Bolatice, Dolní Benešov, Opava, Hradec nad Moravicí, Martinov, Ostrava, Bílovec, Jistebník, Studénka

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

absolvent AJ dodržování email e-mail EU hodnocení HR IT kandidát Most možnost náplň práce NDA obchodní odpovědnost ohodnocení operátor plat podnik pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek růst samostatnost společnost společnosti stabilní stravování svařování vhodné získání znalost Zruč životopis bota dar dovolené firemní kolektiv kontakt kontrola kov materiál na pracovišti náplň obchod oblast oblasti obsluha operační PC penzijní penzijní pojištění platové ohodnocení pomoc PR proces profesní příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost případ příprava půjčky robot ruční standard stroj trh tým výrobní výroby zahraniční závod